Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Nisam mislio na narodnu miliciju nego na "saradnike" koji su "isparili kroz ventilacione otvore" i tome slicno.

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

 

Ne moz ti mudrog srbina zajebat.

Link to comment

iDemo, jel' si tu teoriju zavere sam smislio, ili imaš neki zgodan sajt za inspiraciju? (Mislim, kako te samo ne mrzi.)

Matori je navodno imao 64 godine i zadnje dane (mesece/godine??) života proveo (navodno) na Filipinima karajući "vertically challenged" meleskinje... ok, možda je išao redovno u streljanu, možda je stvarno preśao u islam pa ga lokalni ISIS obučavao?? Realno.

Inače, na našim terenima šnjur još uvek nosi Brajant (nije Kobi) kad je "broj ispucanih metaka vs broj mrtvih/ranjenih" u pitanju... us navy seals da su poslali jednog to da "obavi" slabo da bi prosao "bolje"...

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Sve mi se čini da to što je tebi "realno" (ali, stvarno "realno") verovatno uključuje i vanzemaljce, ili barem Elvisa. Mislim, izvini, ako nemaš ama ni jedan jedini osnov da smisliš svoju "teoriju", onda je tišina sasvim OK.

Link to comment

Sve mi se čini da to što je tebi "realno" (ali, stvarno "realno") verovatno uključuje i vanzemaljce, ili barem Elvisa. Mislim, izvini, ako nemaš ama ni jedan jedini osnov da smisliš svoju "teoriju", onda je tišina sasvim OK.

Pa uvek mi ostaje k'o rezervna opcija da verujem onome što mainstream mediji javljaju, ne? A oni su prvi kad treba nešto s vanzemljacima i Elvisom...

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

Možda u ideologiji po kojoj je nošenje automatskog oružja pravo, a lečenje bolesnika privilegija. (Istina, republikanci nemaju 100% tapiju na to, ali je podrška za to daleko jača, radikalnija na njihovoj strani - dok se na suprotnoj može i pronaći poneki glas razuma.)

Опет причаш о Аустралији?

Link to comment

Опет причаш о Аустралији?

U Australiji je automatsko oruzje (bilo koje vrste, 'military grade' da ne pominjem/o) zabranjeno posle 'masakra u Port Arturu' aprila 1996te... 

Link to comment

  ok, možda je išao redovno u streljanu 

 

Sa pozicije na kojoj je bio sa neke 3* automatske (ili poluatomatske sa adapterom da rade kao automatske) pucajuci u gusto zbijenu gomilu od par desetina hiljada, simpanza bio pogodio 600 ljudi. Simpanza. 

 

Nikad necu razumeti tok razmisljanja zavereticara, al eto.

 

___

*3 pucacke platforme, a nekih 8-9 pusaka.

Edited by Indy
Link to comment

Sa pozicije na kojoj je bio sa neke 3* automatske (ili poluatomatske sa adapterom da rade kao automatske) pucajuci u gusto zbijenu gomilu od par desetina hiljada, simpanza bio pogodio 600 ljudi. Simpanza.

 

Nikad necu razumeti tok razmisljanja zavereticara, al eto.

 

___

*3 pucacke platforme, a nekih 8-9 pusaka.

Ovih dana i godina u amerikama.sve može da svede na majmuna i na tenak.

S pravom.

 

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment

jbt pa šta radi obezbeđenje po tim hotelima, koliko kofera mu je trebalo samo da prebaci sav taj arsenal i municiju, niko ništa nije posumnjao dok je vukao kofere od 30 kila mislim na ove nosače kofera koji rade u hotelu....

 

U hotelskoj sobi iz koje je počinjen najmasovniji masakr u modernoj istoriji SAD, nađene su puške i pištolji, a prema, navodima izvora koji su upućeni u istragu, ukupno ih je bilo 23, javlja "ABC njuz"

Mediji su preneli i da je u njegovoj kući pronađeno još 19 komada oružja, eksploziv i "hiljade metaka".

 

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...