Jump to content
IGNORED

Amerika, zemlja velika


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ali šta je uopšte htela da kaže?

Ok, nije bila žrtva eksplicitnog nasrtaja, niti je doživela "nepristojne ponude". U kom trenutku onda stavlja do znanja da druga strana ne treba da očekuje izvesne stvari? I na kraju, ova rečenica o osveti za odbijanje, iz čega zaključujem da je potvrdila da u Srbiji takve stvari postoje 

Edited by pacey defender
Link to comment

Nije ni njoj lako, ko zna kakav je tek wild wild west na našoj sceni...

 

uf, oftopik, ali... jedna glumica koja je nakon toga prestala da se bavi glumom mi je ispricala o snimanju scene grupnog silovanja mlade devojke kojoj je to bila prva veca uloga. mali budzet bio, pa za silovatelje pokupili nekolicinu najamnika kod vukovog spomenika. koji su svoju ulogu shvatili ozbiljno, toliko da je jedan, posto se ozbiljno otimala i vristala, u jednom trenutku zavalio pesnicom u glavu i onesvestio je. naravno, svima je bilo jasno sta se desava, ali nikom nije palo na pamet da prekida snimanje...

Link to comment

svašta sam video u poslu i moja je procena da ovaj tip prisile postoji na mnogim nivoima i da se tu ništa dobro ne dešava, što smo bedniji sve je gora situacija

 

mene je sramota i da napišem na šta sam sve nailazio, od bonova za topli obrok kao načina isplate tamo nekih devedestih, pa na dalje, jedan od razloga što sam izrastao 1 kvalitetnog mizantropa

 

uopšte ne verujem da je  Weinsteinovo ponašanje bilo tajno, jednostavno, previše takvih sluajeva je bilo javno, poput onog Happy birthday Mr. President, svuda je bila jasna zloupotreba moći i uloga seksa u razvojnom putu mnogih javnih ličnosti

 

posebno su mi odvratne reakcije, od kojih je nablaže okretanje glave i ignorisanje problema

Link to comment

Ne lupetaj - ti si uveo Trampa u pricu a ti evangelisti su velikim delom njegovi glasaci. Zato tvoj komentar nema smisla i sluzi samo dosadnom, desnicarskom ukazivanju na hipokriziju americkih liberala.

I to bi bilo OK kada ne bi dolazilo iz tog desnicarskog i cinicnog ugla koji je jos gori sto se tice hipokrizije...

 

:lol:

 

Ja uveo Trampa u pricu?

 

Dve strane nazad, pa ponovi gradivo i hronologiju.

Link to comment

Ne radi se o tome da liberali (tačnije Washingtonska elita) nisu hipokritični (teško da mogu biti više), nego je to taj besmisleni ping-pong sa argumentima (a najčešće sa slikama/videima, što me posebno iritira - ništa lično protiv Buđe, ali stvarno je kao nešto našta pretpostavljam da liči sportski deo foruma). Apsolutno nema šanse da diskutanti ovde, a posebno neko kalibra Buđe ne mogu da dignu diskusiju na 1 viši nivo.

 

 

 

Sve tacno.

 

Problem je, da se odbranim, u tome sto Rodja preferira kratku formu tvit + foto, i to, po pravilu, na istu temu nezavisno od toga sta je povod. 

No, nekako ja ispadoh kriv.  :cry:

Link to comment

:lol:

 

Ja uveo Trampa u pricu?

 

Dve strane nazad, pa ponovi gradivo i hronologiju.

 

Kazem - ne lupetaj. Prvi tvoj post na temu:

 

 

 

Ovo sa Weinsteinom je poklon sa neba za Tramparu.
Link to comment

Nisam video da se aferi Weinstein na forumu daje dovoljno težine, počele su da izlaze na videlo i neke druge stvari u vezi sa njim (njegova rola ne samo kao 1 od glavnih Hillary finansijera i navijača, već i savetnika za kontriranje Berniju.)

 

Politički napadi na seksualne predatore su imho klizav teren. Bolje je držati se moralne i krivično-pravne strane priče.

 

Meni je u ovakvim skandalima uvek fascinantno koliko se dugo te javne tajne održavaju poput nekih piramidalnih šema. Masa ljudi zna ali niko ništa ne preduzima i onda jedan istup u javnosti pokreće lavinu.

 

Štaviše, piramida se - dok traje - održava iz različitih pravaca:

 

 

Kate Beckinsale alleges that a male friend of hers once warned another young actress about Weinstein, only to receive a call the following day informing him that he would never work on a Miramax project again.

 

Znači, čovek je znao šta se dešava pa je upozorio svoju mladu prijateljicu a ova je svejedno ušla u šemu i pride ga odrukala veprini.

Link to comment

Politički napadi na seksualne predatore su imho klizav teren. Bolje je držati se moralne i krivično-pravne strane priče. 

 

Reci jasno šta ti smeta. Politički napad na političkog aktivistu je, u principu, sasvim na mestu.

Link to comment

Kad se priča o novcu u politici (što je, valjda, centralna tema USA politike) onda se Weinstein nikako ne može zaobići, čak i da se, nekim slučajem, pristojno ponaša u društvu mladih glumica.

 

Harvey Weinstein is one of the Democratic Party's most prolific donors.

 

 

Teško je tu zaobići politiku, posebno kad se zna (kao što sad izlazi na videlo) da su Weinsteinovi hobiji bili poznati godinama...

Link to comment

da se ne lazemo, da se njegovo prezime ne zavrsava na stein ovaj seksualni predator bi davno zavrsio iza resetaka. ocigledno je da su svi u filmadjijskom biznisu i mediji znali za to ali su cutali i zataskavali sve dok nije preterao i nisu mogli vise da ga brane

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka featured and unfeatured this topic
×
×
  • Create New...