Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

usisivac philips fc9333-09

 

https://www.philips.rs/c-p/FC9333_09/powerpro-compact-bagless-vacuum-cleaner

 

odlican, relatavno tih, vuce ko omanji tornado, dobar je i za parket.

 

istovremeno da pitam - preporuka za dobar blender, jaci, do recimo 120 e? 

 

ima li neko mozda ovaj bosch, kakav bi mogao biti?

https://www.tehnomanija.rs/kucni-aparati/blenderi-i-dodatna-oprema/bosch-blender-mmb6174s-000000000001134853

 

preferiram staklenu posudu.

Link to comment

imala slichan, oko 35k obrtaja, 6 nozica, dobar je, samo je avaj mali motorin crkao u sred garantnog roka pa mi se to sada reshava :lolol:

 

ali da blenduje, istina je. kad treba da se uporede proizvodi, dobro paze da sluchajno na dva opisa ne bude ista vrsta i kolichina podataka. a i ako jeste, onda nek nije na istom mestu :s_w:

 

ko da necemo kupiti ionako :dry:

Edited by gospa buba
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, morgana said:

o pa da, za sve guglam specs po stranim sajtovima.

 

taman cu i da uzmem ovog bosch-a, ne vjerujem da je s drugim firmama ista drugacije. 

 

 

tako sam i ja mislila, bosh bogotac, uzela ovaj

 

https://www.bosch-home.rs/popis-proizvoda/MMBM7G3M#/Tabs=section-technical-overview/Togglebox=manuals/

 

da mu nije crkao mali motorin, mogla bih mirne dushe da ti preporuchim i samo da se posvetish molitvama da nepovratno rikne u garanciji, ako vec mora. ima i staklo i krsh tih posudica, ali ako je ovaj tvoj noviji model, a rekla bih po dizajnu da jeste, teraj taj, duze ce se secati ljudi koji su ti ga prodali... ovaj moj je bio reda 9k dindzi na nekoj akciji. mislim, nije bosh shto je bio, ja sam iskrshila jedno 3 shtapna miksera sigurno i bar jedan onaj blenderic sa sheshiricem, shto se pritiska, ali mi smo bash napredni korisnici :D

Link to comment

hocu, cini mi se da je u cjenovnoj klasi najbolji, a od poslovnog tj postprodajnog odnosa imam niska ocekivanja od svih. samo nek ga srede dok su duzni i to je to. 

 

zacudo mi stapni mikser dugo traje, a koristim ga dosta. 

ali blendere  sam ubijala namrtvo.

 

Link to comment
10 minutes ago, morgana said:

hocu, cini mi se da je u cjenovnoj klasi najbolji, a od poslovnog tj postprodajnog odnosa imam niska ocekivanja od svih. samo nek ga srede dok su duzni i to je to. 

 

zacudo mi stapni mikser dugo traje, a koristim ga dosta. 

ali blendere  sam ubijala namrtvo.

 

a zavisi, neki nonejmovi su umeli da traju, ali mislim da sam boshova ubila najvishe, bash u dobroj veri da ce sledeci biti bash praaaavi bosh koji ce mene da sarani, a ne ja njega. tj keva i ja, znachi sve se mnozi sa dva. mama imam divan mikser uzecu i tebi jedan :rolf:

  • Haha 2
Link to comment
On 6. 2. 2023. at 16:37, maheem said:

Ima neko predlog odakle da poručim fioku/posudu za zamrzivač Beko kombinovanog frižidera?

čuj, jednom prilikom, pre par godina mi je trebala nova fioka za zamrzivač. isto kombnovan. zvao sam ovlašćeni servis, ono iz uputstva i garancije. rečeno mi je da snimim barkod sa zadnje strane frižidera i da im pošaljem uz zahtev. posle se ispostavilo da nije bilo potrebe za novom fiokom.

Link to comment

7.12.2022. sam odneo ledomat na servis, pokvarena pumpa za vodu

 

danas idem da ga preuzmem

 

kažu kupi gorenje, imaju ovde servisnu mrežu

 

 

Link to comment
7.12.2022. sam odneo ledomat na servis, pokvarena pumpa za vodu
 
danas idem da ga preuzmem
 
kažu kupi gorenje, imaju ovde servisnu mrežu
 
 

Gorenje je ranije imalo "svoj" servis u prodavnici u Milankovića, tu su mogli i da se naruče delovi.
Sada su to "outsorsovali" na servis neki privatni. Znam to jer sam preko njih morao da naručim deo sa sudomašinu.
Oni su mi nekako "tromi", ne ulivaju previše poverenja.
Nisam konkretno ništa opravljao preko njih, samo delim utisak...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...