Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

On 14.10.2022. at 16:52, Frank Pembleton said:

Napokon je došlo vreme da se rastanem sa starim usisivačem.
To je bio ogroman onaj "hotelski" što liči na R2D2.
Jak je bio što kažu "dizao parket" no u međuvremenu je u stan došao "robot" Roomba a ovaj mučenik je počeo da se raspada...

Dakle ne treba mi ekstra jak usisivač kao ovaj prošli ali treba neki koji je kvalitetan u smislu da će da traje.
Ajde neke predloge dajte...



....shiit has hit the fan.


 

Imam ovakav slican, moguce da je serija 6. Zadovoljna sam, dobro sluzi. Imao je jacu cenu. Ne nadjoh ovde koliko tu kosta.

 

https://www.bosch-home.rs/popis-proizvoda/ciscenje-poda/usisivaci-sa-kesom/BGB8PET1#/Tabs=section-technical-overview/Togglebox=manuals/Togglebox=accessories/

Link to comment
Napokon je došlo vreme da se rastanem sa starim usisivačem.
To je bio ogroman onaj "hotelski" što liči na R2D2.
Jak je bio što kažu "dizao parket" no u međuvremenu je u stan došao "robot" Roomba a ovaj mučenik je počeo da se raspada...

Dakle ne treba mi ekstra jak usisivač kao ovaj prošli ali treba neki koji je kvalitetan u smislu da će da traje.
Ajde neke predloge dajte...



....shiit has hit the fan.
a rumba? :unsure:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
On 14.10.2022. at 16:52, Frank Pembleton said:

Napokon je došlo vreme da se rastanem sa starim usisivačem.
To je bio ogroman onaj "hotelski" što liči na R2D2.
Jak je bio što kažu "dizao parket" no u međuvremenu je u stan došao "robot" Roomba a ovaj mučenik je počeo da se raspada...

Dakle ne treba mi ekstra jak usisivač kao ovaj prošli ali treba neki koji je kvalitetan u smislu da će da traje.
Ajde neke predloge dajte...



....shiit has hit the fan.

 

https://www.tehnomanija.rs/kucni-aparati/usisivaci-sa-kesom/samsung-usisivac-vc-4135-1600w-000000000001100075

 

Ovaj.

Mane: mala zapremina kese i osetljiv nastavak creva. U slucaju loma se menja citavo crevo (1200 din). Menjao sam jednom u proteklih 10 godina.

 

Link to comment
On 12.10.2022. at 23:52, Moća said:

Drustvo kakva su iskustva sa masinama za susenje vesa? Na sta obratiti pažnju 

 

Kupili pre otprilike tri godine kombinovanu, tursku. Troši struju kao ruska, pere i suši(samo beli veš suši*) kao nemačka. Pre par meseci dolazilo da očisti filter(pod garancijom, ni naplatio ni rakiju popio), majstor izvadio osrednje klupko pamuka iz filtera nakupljeno od skoro svakodnevnog sušenja tetra pelena, peškira, krpa i potkošulja. 

 

*Sušenje nebelog probali par puta, skupila neke džempere i dukseve, više nikad ni probali. 

  • Hvala 1
Link to comment

Ja imam beko za susenje i osim ultra osetljivih stvari, sve drugo susimo u njoj. Beli, sareni, farmerke, pantalone, posteljina, peskiri ... zivotno olaksanje - nema sirenja vesa, zauzimanja prostora, ceo ciklus se zavrsi za pola dana. 

  • Hvala 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Da li neko ima kucnog ljubimca koji se linja 13 meseci godisnje i da je posledicno uzeo robot usisivaca i da je zadovoljan istim? :) svaka preporuka dobrodosla. Istrazujem tematiku, vidim da imaju neki sa mopom u sebi, pa kao usisava i brise, imaju i neki koji skeniraju prostoriju, a neki drugi cukaju u namestaj i tako uce, ludo.

Link to comment

Potreban mi je kombinovani frižider visine oko 120cm (par cm vše neće biti problem) u inoks finišu.

Širina i dubina verujem da nisu problem, odnosno treba da budu u okviru uobičajenih 60cm.

Ukoliko neko naleti, neka javi!

Link to comment
3 hours ago, goofs said:

Da li neko ima kucnog ljubimca koji se linja 13 meseci godisnje i da je posledicno uzeo robot usisivaca i da je zadovoljan istim? :) svaka preporuka dobrodosla. Istrazujem tematiku, vidim da imaju neki sa mopom u sebi, pa kao usisava i brise, imaju i neki koji skeniraju prostoriju, a neki drugi cukaju u namestaj i tako uce, ludo.

moja preporuka je furminator i cetkanje do besvesti. ja imam dva cetvoronozca, mogu da usisavam 12 sati dnevno i to nema svrhe. cetkanje, cetkanje i jos cetkanja...

osim ako ljubimac nije velicine prosecnog goluba.

 

p.s.

 svi se linjaju stalno jer zive u zatvorenom. stanu, kuci... to im poremeti metabolizam, nema smene godisnjih doba.

Edited by foto
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...