Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

meni je gorenje top, evo rabim veš i sudo mašinu, i komplet kuhinjsku tehniku 7 godina i šljaka kao leptir

 

da ne ureknem, pljuc x 3, kuc x 3

Link to comment
10 minutes ago, aram said:

Ja sam vrlo zadovoljan kokicama iz mikrotalasne, novi aparat u kuhinji bi samo završio u špajzu za desetak dana

da li pravish svoje kokice u mikrovalnoj ili kupujesh one kesice?

 

(mi smo vredni korisnici uredjaja :hihi: )

Edited by gospa buba
Link to comment
49 minutes ago, gospa buba said:

jel ima neko mali kucanski aparat za kokice i da je (relativno) mnogo zadovoljan?

Svasta covek sazna. Nisam znala da to postoji

Link to comment
13 minutes ago, gospa buba said:

da li pravish svoje kokice u mikrovalnoj ili kupujesh one kesice?


one iz kesice, mada sam jedno vreme razmišljao o kupovini činije za kokice

High%20Res%20Zoom-39946-1.jpg

Link to comment

videla sam da ali ima za bijedne novce te silikonske posudice, ali se sve bojim da bi me to odvelo putevima nekog drugog pakla :lolol:

 

nishta mi ne reshavate moracu napamet neshto :rolleyes:

Edited by gospa buba
Link to comment
4 hours ago, gospa buba said:

jel ima neko mali kucanski aparat za kokice i da je (relativno) mnogo zadovoljan?

 

Mi imamo jedan jeftini marke Clatronic (stari model) koji radi samo po principu zagrevanja azduha, bez dodatne masnoce, ali onda imas malo problem da to posolis a da se so zalepi dovoljno za njih. Ja inace ne volim mnogo slano (zapravo konvergiram ka neslanom u ishrani pa se u Srbiji otrujem) pa mi ne smeta. Teoretski mozes da ugrejes puter u tanjiricu koji stoji gore na vrhu, to bi pomoglo oko hvatanja soli, ali ne secam se vise zasto mi to ne radimo (iskreno mi ta plastika nije bila bas od poverenja za toliko vreo vazduh), ali mozes otopiti malo putera na druge nacine pa eto :) I masina se za moj ukus dosta dere. Ali generalno ne ispadnu lose kokice, mi je koristimo povremeno.

 

615ffrL8M+L._AC_SL1500_.jpg

Edited by I*m with the pilots
  • +1 1
Link to comment

Meni gorenje fridž rikno tipa par meseci pre isteka garancije, sreća.

 

Inače, iz više izvora imam info da se ubedljivo najviše kvare i da im je broj reklamacija nenormalan, od ortaka koji je zvaničan servis za gorenje, pre svega.

Link to comment

Ja sam davno imao taj jedan aparat, bilo je nekoliko modela u ponudi tada, mada su svi bili isti i radili po istom principu (ovo pilot kaze). Dva problema smo imali - prvo dosta zrnevlja (zrna?) ostane neiskokano, pa to malo smara. Drugo sto je taj plasticni poklopac, cija je uloga da hvata kokice koje iskacu, pukao posle nekog vremena, valjda jer je plastika krs, a non stop se zagreva i hladi.

 

Od tada kupujem one gotove u kesi, u poslednje vreme najbolje su mi iz Lidla. Ranije su one Clipsy bile odlicne, ali su se vremenom pokvarile, takodje jednom uzeo bez gledanja neke sa ukusom piletine (ne preporucujem) i mislio da su se ubudjale i da im je istekao rok trajanja.

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Meni gorenje fridž rikno tipa par meseci pre isteka garancije, sreća.

 

Inače, iz više izvora imam info da se ubedljivo najviše kvare i da im je broj reklamacija nenormalan, od ortaka koji je zvaničan servis za gorenje, pre svega.

možda ima veze što je najprodavaniji brend u srbiji

:think:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li neko ima preporuku za masinu za sudove? 
Crkla mi je Bosch posle 16 godina rada svaki dan. Dosao majstor, kaze kupi novu. Pitala sam ga da mi preporuci neku, kaze Beko, a Beko mi ne uliva poverenje. Ne znam sta da radim, kupila bih opet Bosch, svi kazu da su sad sranje 🥹

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...