Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

  • 2 months later...
On 20. 2. 2023. at 19:24, Milošica said:

Ne reaguju mi dugmići na Candy(Smart) mašini za pranje veša. Šta mislite, kolika je šansa da postoji garancija za taj problem i šta bi moglo biti u pitanju?

 

Hvala Candy simply-Fi aplikaciji na privremenom rešenju. A oslonio bih se i na duže kad bih znao da će aplikacija nastaviti da radi a da garancija za taj problem ne važi.

 

 

On 20. 2. 2023. at 19:30, Valkyrie said:

Ima moja sestra takvu, pitaću je da li joj se dešavalo. Možda je neki digitalni issue, tipa dugmići ne rade ako ne smart isprogramirana? 

Ovo preko telefona i dalje radi savršeno.

 

Garancija uskoro ističe, pa me zanima da li biste vi zvali da poprave(a ne znam da li garancija važi za ovaj problem niti oni mogu znati dok ne dođu) ili biste nastavili preko telefona, kad već radi 4 meseca bez problema?

Link to comment

Gorenje veš mašina posle nekih 15 godina ode u penziju.

Šta uzeti a ne dati baš 100k?

Da li su Gorenje i Hisense potpuno isti ili postoji neka razlika u kvalitetu?

Candy, Bosch, Whirlpool? 
Za Beko sam čuo loše komentare u zadnje vreme, plus im je servis očajan.
Poželjno je da bude i tiša za rad, kakve beše motore tu gledam? :unsure:

Link to comment

Ja imam odlično iskustvo sa LG veš mašinom.

 

Arcelik je kupio evropski Whirlpool, tako da ako nećeš Beko, onda otpada i Whirlpool.

 

Gorenje je Hisense.

  • +1 1
Link to comment

Imam BEKO fridž sa displejom. Na njemu obično piše temperatura u donjem i gornjem delu, ali je od skora počeo da dodatnio blinka sa nekom greškom na kojoj piše "-1 c". Fridž najnormalnije radi. Ima li neko pojma? Pročitao ceo troubleshot sa uputstva, mrka kapa. Gledao i on line, sad ću još malo da probam.

Link to comment
On 12. 6. 2023. at 18:15, Azdaja said:

Zovi bre. Pa nemaju dugmiće bez razloga.

E brate, bio lik da popravi.

 

Nabio mi iz čista mira glavu u bubanj pa se izvinio, ja kao ok.

 

  • Wub 1
Link to comment
4 hours ago, Milošica said:

E brate, bio lik da popravi.

 

Nabio mi iz čista mira glavu u bubanj pa se izvinio, ja kao ok.

 

Help me stepbrother I am stuck

  • +1 1
  • Haha 6
Link to comment

Da li neko ima iskustva sa parnim rernama?

Pošto je došlo vreme da se uzme nega ugradna rerna razmišljam da uzmem neku polovnu parnu Miele sa oglasa

 

E sad ono što mene interesuje je da li parna rerna radi i kao klasična sa grejačima ili bih morao da tražim neku kombinovanu varijantu ?

Ono, lepo je i zdravo kuvanje na pari ali ja bih i da neku picu i gibanicu da pojedem u životu.

Link to comment

Ove što sam u srbistanu onako usput gledao su ugl bile parne u smislu "švelovanja" odn dodavanja pare samo radi dobijanja korice, bez obzira da li je reč o testu, mesu ili nečem trećem. Znači dodatni sud za 200-500ml vode i onda puštanje automatsko po programu ili ručno po želji.

Te rerne inače rade normalno kao i sve druge a para se dodaje po potrebi.

100% parne nevideh, vrv zato što me nisu ni zanimale, ali msm da i one mogu da rade "na suvo".

  • Hvala 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...