Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

drz se betty, ne daj se.

 

uzmi neko voce jedi.

 

Bolje da pusi nego da se ugoji od fruktoze iz voca i strada od infarkta.

Edited by Agni
Link to comment

eh, sad.

jedne noci sam se vratio u zlo doba oko 3 iz grada, i zateko oca kako sedi sam u mraku u dnevnoj sobi. dvadeset i kusur godina posto je ostavio cigarete, sanjao da pusi, probudio se i nije vise mogao da zaspi...

Link to comment

Ja za mojih 4-5 godina bez cigareta nijednu ozbiljnu krizu. Cak mi bas smeta dim kad mi neko purnja u blizini.

 

Mozda mi se jednom ili dva puta desio neki blagi krejving koji sam zaboravio posle deset sekundi.

Link to comment
  • 1 year later...

Meni su rekli da ja i nisam neki pušač, tj da sam najbolja varijanta pušača zato što od trenutka budjenja do prve cigarete meni prodje oko 6-7 sati. Rekao mi doktor da su najgori oni što kad otvore oči odmah zapale. Meni ne prija to cigareta ujutro nikako. 

Link to comment

ja ostavio cigare na nekih 2-3 godine

i opet propusio :dry:

aj sto sam ponovo poceo nego sto pusim duplo vise nego pre pauze

sad ne gasim

pametno

zamisli da opet pauziras pa da ponovo uduplas :(

Link to comment

Ja za mojih 4-5 godina bez cigareta nijednu ozbiljnu krizu. Cak mi bas smeta dim kad mi neko purnja u blizini.

 

Mozda mi se jednom ili dva puta desio neki blagi krejving koji sam zaboravio posle deset sekundi.

17 meseci kasnije i dalje smoke free :)

 

Citam sad ovaj post i deluje mi neverovatno da ne pusim vec 6 godina. Cini mi se da nema vise od 2-3. Ko da je juce bilo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...