Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

Meni te e-cigarete skroz zanimljive.Prosto mi dodje da ponovo propusim pa da vidim hocu li sa njima lakse ostaviti.Inace ostavio na suvo jos pre par godina. Prvih par dana problematicno a posle sve lakse. A bio sam prilicno ozbiljan pusac sa dve pakle jacih cigareta dnevno.

Link to comment

u mome slučaju, najbezsmislenije bačene pare. a nije da ih nisam bacao. pušio možda dan-dva i batalioal sam prešao na slabije 7, 0.6, 7 -_-

Link to comment

da li je moguce da nikada nisam ni bio zavisnik...pusio sam na odmoru, od nedelje nisam zapalio nijednu niti zelim, a za vikend cu garant opet duvaniti.

Link to comment

Više se ni ne sećam koje godine sam prestala da pušim, valjda ima 3-4 godine. Postala sam neverovatno netolerantna prema pušačima, ali kao po automatizmu a ne smišljeno. Od duvanskog dima dobijam nervni slom. Pre neki dan usnimiše Đilasa kako nakon neke sednice vadi kutiju sa cigaretama, potpuno neuobičajeno za političare da pale cigare na javnom mestu i u zatvorenoj prostoriji. On će nekom da deli lekcije i zabranjuje alkohol.

Edited by halloween
Link to comment
  • 3 months later...

kao prestajem da pusim....od sinoc....pa prvo cu prestati da kupujem....samo cu da se grebem.. ali bacicu se ponovo na alkohol....ne smem bas da budem bez poroka, ne valja to. to kad kazem alkohol....jedna casica rakije dnevno na primer. razlog sto bih da prestanem sa cigarama je taj sto nema one koja mi odgovara. nekada se pravio dunhill u bordo kutiji sa zlatnim, taj je bio dobar. parao mi pluca, mocan osecaj, pogotovu posle fizickih aktivnosti....a ovo sada....tja..nista mi ne izaziva srecu...u poslednje vreme pusih crveni marlboro ali brate ujutru kad se probudim isparava iz mene. fuj kako mrzim to.

Link to comment

Za sada sam ultradisciplinovan, 1 kutija po vikendu, radnim danima ništa - eventualno petak predveče jedna-dve... I tako već neko vreme.Valjda ondak nisam ni ja neki ovisnik, Vasa-like.

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...