Jump to content
IGNORED

pushiti ili popushiti


ivy

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

ja sam debilcina koja je zbog nekakvih privatnih problema nedavno, a nakon 6 izuzetnih nikotin free godinica, ponovo pocela da duvani i sve se kobajagi tesim da sam ja pusac na odredjeno vreme i da ce to prestati jednog dana bas kao ugovor.nikad od mene normalan covek nece postati :(

Link to comment
ja sam debilcina koja je zbog nekakvih privatnih problema nedavno, a nakon 6 izuzetnih nikotin free godinica, ponovo pocela da duvani i sve se kobajagi tesim da sam ja pusac na odredjeno vreme i da ce to prestati jednog dana bas kao ugovor.nikad od mene normalan covek nece postati :(
:thumbsup:istosamo je kod mene 3x6 razmakaa stvarno trosim 2 na dan, kad se nesto bas zakuva il kad partizan pobedi pa odahnemto je to
Link to comment

uh ja sada,posle dva meseca počinjem da imam opasne krejvove za cigaretama..oni radovi -uz vino,posle seksa..klasika..ali postaje opako.. <_<

Edited by ivy
Link to comment

ja sam poklekao. prvo sam spičio kutiju u jednom pijanom izlasku, onda drugu kutiju u sledećem. u međuvremenu nisam pušio do pre neki dan kada sam umesto da se izderem glasno na kolegu zviždući otišao do trafike i udahnuo malo dima.sad mi kutija traje 3-4 dana. samo uz napitke pušim :frust:

Link to comment
uh ja sada,posle dva meseca počinjem da imam opasne krejvove za cigaretama..oni radovi -uz vino,posle seksa..klasika..ali postaje opako.. <_<
:cry:
BUDI JAKA!!!PPP straight alijansa je uz tebe. :D
Link to comment
BUDI JAKA!!!PPP straight alijansa je uz tebe. :D
hvala na podršci :) :)mislim da ću izdržati tj. nastojaću svim silama..misim nemam neku nameru da pokleknem,krejvovi su,iako intenzivni, kratkotrajni a i poklapaju se sa jednim stresom koji imam ovih dana pa kontam kada stres prodje da će se sve dovesti u red..makso siso!!!! Edited by ivy
Link to comment
  • 1 month later...

ja bih i danas, posle 10-ak (eto, i zaboravila tačno koliko) godina nepušenja ladno zaduvanila.ipak, razlika postoji, danas to nije potreba kojoj se ne mogu odupreti.nikad od mene nepušač, ja sam pušač koji ne puši, to sam shvatila i posle toga mi je nekako lakšeostavila sam duvan posle jedne užasne viroze, bez velikih problema, bez hemija, flastera, itede, samo volja.pre toga pušila bar 15 godinica, cca kutiju dnevno

Link to comment
ja bih i danas, posle 10-ak (eto, i zaboravila tačno koliko) godina nepušenja ladno zaduvanila.ipak, razlika postoji, danas to nije potreba kojoj se ne mogu odupreti.nikad od mene nepušač, ja sam pušač koji ne puši, to sam shvatila i posle toga mi je nekako lakše
pa to valjda svi tako i valjda zauvek..ja sam sinoc celu noc sanjala da pusim i sve se davim ali uzivam u nekoj sobi punoj dima,sto je sasvim suprotno od stvarnosti jer se svaki put premisljam i ne ide mi se u kafanu samo zbog smrdljivog dima...al u snovima je prijalo i bilo fino :(
Link to comment

vec skoro 4 meseca nepusenja. poslednjih mesec dana sam i na dijeti, a sve to u mozda najstresnijem zivotnom periodu koji sam ikad imala.takozvani trijumf volje :Dno svejedno, ostala odricanja stoicki podnosim, ali me uhvati neka egzistencijalna jeza kad pomislim da nikad vise ne bi trebalo da zapalim nijednu cigaretu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...