Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

4 hours ago, John Coltrane said:

Jel ima neko iskustva sa XR? Hanumi nude u VIPu, prošlo dve godine, hoće da menja sedmicu.

 

nista slova, samo brojevi.

12 ili 13. ne znam kolika je razlika u ceni u odnosu na XR, ali 12-ica je veoma vrlo, izuzetno fantastican telefon

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Ros said:

 

nista slova, samo brojevi.

12 ili 13. ne znam kolika je razlika u ceni u odnosu na XR, ali 12-ica je veoma vrlo, izuzetno fantastican telefon

 

To ćeš da izvineš, SE i prethodni i ovaj iz aprila 2020. je odličan telefon.

 

12 i 13 je previše novaca, može da kupi to pa da je isteram iz kuće.

Link to comment
48 minutes ago, John Coltrane said:

 

To ćeš da izvineš, SE i prethodni i ovaj iz aprila 2020. je odličan telefon.

 

12 i 13 je previše novaca, može da kupi to pa da je isteram iz kuće.

 

SE (firmin telefon) koristim istovremeno sa 12. SE jeste odlican telefon, ali je 12 ipak bolji.

naravno, pitanje je da li je toliko bolji da se isplati razlika u ceni.

Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

Jel ima neko iskustva sa XR? Hanumi nude u VIPu, prošlo dve godine, hoće da menja sedmicu.


Žena ima XR, zadovoljna je zbog odlične baterije. Inače je malo veći i teži i “samo” jedna kamera napred. Njoj je to više nego dovoljno.

Link to comment

Ja sam presao sa sedmice na SE2020, i sve je isto, samo bolje/brze :) (osim baterije, ona je i dalje mala :dry:)

 

 

Najveca prednost je da ne moras da se navikavas na nove stvari (Face ID, swipe umesto home button i dr.).

 

Link to comment
15 hours ago, John Coltrane said:

Jel ima neko iskustva sa XR? Hanumi nude u VIPu, prošlo dve godine, hoće da menja sedmicu.

Imam ja vec 2 godine. Jeste malo tezak ali mi nije nikad dao ni najmanji problem.

Link to comment

Pri tom su najavili novi SE na proleće, a tad meni ističe 2godine kod MTS pa možda pazarim SE novi (to bi mi onda bio treći, ujedno i treće generacije™).

 


Hvala svima za XR. Nije malo 2,3 hiljade mesečno više za ove novije verzije. U stvari za nju nema ni potrebe.

Link to comment
  • 2 months later...

Nije sačuvala na telefon te fotke koje su joj poslate. One se brišu posle nekog vremena i onda se prikazuju kao mutne tu gde su primljene.

edit. A ako ne može da šalje, najbolje je da uradi backup pa da reinstalira app

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...