Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

da bi update moras da imas preko 50% baterije i da je na wifi. mozda je to u pitsnju bilo. nisi imao dovoljno baterije

 

 

probaj space bar da drzis par sekjndi odlican je misic :)

Edited by mustang
Link to comment

Lepo su ispeglali novi iOS, pogotovo za neke malo starije uredjaje. Rekao bih da moj sad već dosta star iPad radi brže i bolje, a svakako je rešen i wifi problem. Savetujem svima koji su bili na iOS 11 da bez brige predju na 12.

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

Ja ne primecujem nikakvu razliku. :blink:

Vizuelne promene su male, grupisanje notifikacija, neke sitnice kod kontrol centra, par unapredjenih i novih aplikacija, detaljnija statistika baterije etc.

Ako ti je sve dobro radilo i na predhodnoj verziji, nemaš šta mnogo da primetiš.

Moj iPad je dosta štucao, i imao sam pomenuti problem sa wifi konekcijom. Sad sve radi fluidno, znatno su ubrzali uređaje stare više godina, i to je ono što mora da se prizna Apple-u.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

ios 13 super je dark mode ali crpi bateriju neverovatno. traja 3 sata ...moram da vidim u cemu je problem

 

plus za siri, sposobna je da odredi prioritetne kontakte...npr kad kazem po drugi put 

siri dial ivana, okrece ivanu koju sam prethodno zvala

i lepo stavlja u kalendar sta treba 

 

 

prebacivanje sa jednog na drugi nikad lakse, samo ih staviti super blizu. prebacio za pola sata kompletan telefon

 

prebacivanje fotki i videa (oko 50GB)sa iphone na pc (prethodno je backed up on itunes za svaki slucaj):

 

prikljuci se telefon,

trust the phone,

klikni na my computer, iskocice iphone (daj mu 10-20sekundi da obracuna kolicinu fotki i videa) ,

desni klik na iphone,

import (u settings odmah namesti u koji folder hoces da se skinu),

import and erase files (kako bi ga ispraznio), onda ce se pojaviti neki fajlovi sa greskom,

skip all files with errors i  

ostavi telefon jedno 3 dana besprekidno da skida i obrise sve fotke i videe sa telefona.

moj ce danas da zavrsi, fala kurcu, od srede je prikacen.  

ne koristim icloud, skidam na external hd. 

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...