Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Naslikao Suljo svoju prvu sliku, pa je doneo u galeriju.Gleda vlasnik galerije i kaže:"Nije loša, a kako se zove"."Mujo u Zenici" - kaže Suljo."A ko je ova gola žena na slici?"... "Fata"."A ovaj goli muškarac pored nje"."Huso""A gdje je Mujo""U Zenici

Link to comment
*- Halo, je l' to "Vodovod"?**- Pogrešili ste gospodine, ovo je "Elektrodistribucija".**- Nema veze. I vama jebem mater!*
Rasplaka me. :lol:(Nemam vic.)
Link to comment

Mujo i Fata su dugo u braku i jedno veče, u krevetu, Fata oseti kako Mujo počinje da je pipka, da je mazi onako kako to nije dugo radio. Naježila se Fata celim telom, dok su Mujini prsti nežno klizili po njenom vratu, leđima, preko grudi, pa krenuli među noge, između butina... Sva uzdrhtala od uzbuđenja, počne teško disati, kad odjednom Mujo se zaustavi. Sva napaljena Fata se začudi i upita:- "Mujo, ovo je bilo tako divno, što si stao?"Mujo, ni ne trepnuvši, odgovori:- "Naš'o sam daljinski."

Link to comment

Jedno jutro, neko kuca na vrata:- Dobar dan, ja sam iz Jehovinih svedoka, želeo bi razgovarati s vama.- Izvolite uđite, sedite. O čemu želite razgovarati?- 'bem li ga, ne znam, nikad nisam stigao ovako daleko...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...