Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Leže Mujo i Fata na plaži, a Muji se digao pa hoće da jebe.

Kaže on to Fati, a ona će njemu: - Ma jesi li lud, pa svi vide!Pokrićemo se peškirom, navalio Mujo.Ma kakvi, odbija Fata.A da predjemo na ono ostrvo.Jesi li bolan lud, ja ne znam da plivam, opet će Fata.Ja ću plivati na ledjima, a ti se za njega uhvati, vidiš li kako stoji.Ma zajebi to, a kako ću se vratiti?!
Link to comment

zima. sede baba i deda pored tople peći. baba predano plete zimske čarape.gleda deda babu intenzivno.deda (optimistički): - baba, čini mi se da mi se počeo kočiti... šta misliš da probam?baba (sumnjičavo, ali sa izvesnom nadom): - pa 'ajde...popne se deda, trt-mrt, drži-prži, stenje, gnjavi... u jednom momentu baba ga otrese sa sebe:-ma bež' bre: nit ti jebeš nit ja pletem.

Edited by koksy
Link to comment

Nastavnik istorije ulazi u učionicu i zatiče u klupama sve đake osim jednog, koji se muva u ćošku učionice.-TI! Ti što petljaš nešto tamo iza! Reci mi što znaš o francuskoj revoluciji!-Ne znam ništa...-Koje godine je počeo 1. svjetski rat?-Hiljadu tristo...-Sedi! Jedan! Kako se zoveš?-Dino Mehmeta Mujkić.-Pa nema te u dnevniku!-Naravno da me nema, mene su poslali da popravim radijator ...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...