Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dolazi Mujo na posao sa ogromnom šljivom na oku i ostalim podlivima.- Bolan Mujo, pa ko te tako udesi?- Fata bolan.- Čuj Fata, pa zar ti nisi glavni u porodici. Šta je bilo, šta si joj rekao?- Rekao sam joj "Ti".- Daj, nemoj srat', zbog toga?- Ma, ležimo mi sinoć, ona krene da se mazi i kaže "Dugo nismo vodili ljubav". Ja se na to samo nasmejem i kažem "Šta mi nismo? Ti nisi."

Link to comment

Muji i Hasi bilo dosando pa malo setali parkom. Pricaju malo kad Mujo pita: Jeli Haso sta mislis sta nase zene rade dok nas dvojica ovako setamo po parku. Kaze Haso: Pa postoje samo dve opcije, ili kuvaju rucak ili se jebu. Kad se Mujo odjednom uspanici a Haso njemu: Jeli Mujo bolan sta ti je. Kad Mujo njemu: Haso jarane ne zameri moram brzo kuci moja zena nezna da kuva :lol: .

Link to comment

Dode Haso Muji u goste i tamo Mujo place.-"Sta je bolan Mujo?"-"Umrla mi majka."A onda zazvoni telefon. Mujo se javi, spusti slusalicu i jos jace zaplace.-"Sta je sada Mujo???" Pita Haso.-"Evo me zvao brat i njemu umrla majka."

Link to comment
Dode Haso Muji u goste i tamo Mujo place.-"Sta je bolan Mujo?"-"Umrla mi majka."A onda zazvoni telefon. Mujo se javi, spusti slusalicu i jos jace zaplace.-"Sta je sada Mujo???" Pita Haso.-"Evo me zvao brat i njemu umrla majka."
:lol:
Link to comment

Putovao Mujo vozom i u kupeu sedi njemu preko puta zgodna riba u minicu.Gleda Mujo u njene noge i ova kad je to primetila, rasiri noge i pokaze mu picu.- jel ti se svidja? - pita njega zenska.kaze Mujo - Uf! prekrasna je!!- a jel hoces da ti namigne?- zar stvarno to moze? - pita MujoI pica mu namigne. Mujo lud ko siba.- a hoces li da ti posalje pusu? - pita ona njega.Klima Mujo glavom i gleda u neverici, i pica mu posalje pusu, Mujo se totalno raspametio. Skupio on hrabrosti i sjedne kraj zenske.- a jel bi htio zavuci dva prsta u nju? - zadirkuje ona njega.- Daj nemoj srati da moze i zvizdati??!!??

Link to comment

Sretnu se u avionu Roman Abramovic, Giovanni Trapatoni i Pizon.Kaze Abramovic za sebe: Ja sam Roman biznismenKaze Trap za sebe: Ja sam Giovani dzentlmenKaze Pizon: Ja sam Pizon nepismen :lol:

Edited by Cash
Link to comment

Razgovaraju crnka i plavuša pa kaže crnka:- Dođavola, opet mi je dečko kupio buket cveća.- Pa što je tu loše? Zar ne voliš dobiti cveće?- Volim... ali ne volim što to znači da ću morati provesti sljedeća tri dana na leđima, sa raširenim nogama...- Što, nemaš vazu?

Link to comment
  • 2 weeks later...

za Kingmaker, umesto foto albuma:Ide narkoman parkom i prska prskalicom.Prilazi mu covek i pita ga:-Sta prskas to sinko?-Prskam protiv krokodila.-Ali ovde nema krokodila.-Pa nema kad ja prskam!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...