Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Седну баба и деда да вечерају и усред вечере баба се окрете ка деди и рече:Баба: Еее кад се сетим наше младости, све ми нешто буде топло око срца...Деда: Баба, вади сису из супе.(7. разред)

Link to comment
  • 2 weeks later...

evo jedan osmomartovski:žena kenja mužu: samo ideš po kafanama, piješ, sve pare potroši na piće!muž: šta mi ti pričaš, a koliko ti trošiš na šminku?žena: ja trošim na šminku da bi tebi bila lepa!muž: pa i ja pijem da bi meni bila lepa.

Link to comment

Šerlok Holms i Dr. Votson su na kampovanju.Nakon obilne večere i flaše dobrog vina, zavlače se u svom šatoru u vreće zaspavanje i tonu u san.Nakon nekoliko sati, Holms se budi i isti čas protrese svog kolegu.Šerlok Holms: "Votsone, pogledajte nebo i recite mi sta vidite".Dr. Votson: "Vidim milione i milione zvezda.Šerlok Holms: "Šta iz toga zaključujete?Dr. Votson: "Astronomski, to mi kaže da postoje milioni galaksija, moguće imilijarde planeta. Astrološki, primećujem da je Saturn u Lavu.Vremenski, zaključujem da je otprilike 3 ujutru. Teološki, vidim da je Bog svemoćan,a mi smo mali i beznačajni. Meteoroloski, mislim da ćemo sutra imati prelep dan...A vi, Holmse, šta vi zaključujete?"Šerlok Holms ne odgovara tokom jednog minuta i zatim izjavljuje:"Votsone, vi ste kreten - ukrali su nam šator".

Link to comment

svako zašto ima svoje 'bem li ga.zakasneli osmomartovski:Kakva je razlika izmedju Srpkinje i Francuskinje?Francuskinja ima s leve strane muža, s desne ljubavnika, iza sebe sumnjivu prošlost, ispred sebe blistavu budućnost, a na glavi sešir.Srpkinja s leve strane ima kese, s desne strane decu, iza sebe lepu prošlost, ispred sebe ne vidi budućnost, a na glavi ima muža.poz

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...