Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

-Deda, šta je to peder?-Sedi sine, objasniću ti...vidiš sine kad sam bio u ratnoj mornarici, mi pristanemo u luku i tu pravimo dar-mar, jurimo devojke, opijamo se...ali onda dođe vreme da se iskrcamo i provedemo na pučini i po 6 meseci. E sad, prvi mesec tu ti je desna ruka, drugi mesec leva ruka, treći mesec već bude malo nezgodno, a četvrti da poludis...I sad šta ćeš, kabina mala, ti i cimer u njoj, neće niko da zna, dogovorite se i bacate novčić. Tako ja odaberem "glavu", on "pismo" i padne pismo, šta ću okrenem se ja i on obavi posao, tako pao novčić. Sutra opet bacamo, kad ono opet pismo, prekosutra isto, za nedelju dana ponovo, dva meseca pada samo pismo. Ja da poludim. Došlo vreme skoro da se vratimo u luku, kad jedne noći padne "glava".I ja sav srećan kažem njemu : ajde sad se ti okreni, a on meni kaže : neću. E, to ti je sine peder!

Edited by Lord Stef
Link to comment

Kreće čovek iz kuće u kafanu i žena mu kaže:- Ako se ponovo vratiš pijan, gotovo je, napuštam te.Napije se on ipak u kafani, ispovraća se po sebi i počne da kuka:- Jao, šta da radim sada, žena mi je rekla da će da me napusti ako se ponovo napijem.Na to mu jedan od ljudi u kafani reče:- Uzmi 1.000 dinara i stavi u džep i kada dođeš kući, reci ženi da se neki čovek ispovraćao po tebi i da ti je dao 1.000 dinara za hemijsko čišćenje.Posluša on taj savet, dođe kući, žena ga napadne i on joj reče kako je te pare dobio za hemijsko čišćenje od čoveka koji se ispovraćao po njemu. Na to ga žena upita:- Šta ti je ta hiljadarka u drugom džepu?- To mi je dao onaj što mi se israo u pantalone.

Link to comment

долази муж кући и каже:- жено пакуј се, добио сам на лоту- да узмем зимску или летњу гардеробу- коју год, само се чисти одавде

Link to comment

a je l' znate onaj kad umre zena nakon muza, pa se nadju kod sv.petra ili gdje se vec ide nakon trtsmrt nemavrt i zena sva odusevljena potrci rasirenih ruku ka muzu, a on svinjce kaze 'beeezi bre, lepo su rekli, dok nas smrt ne rastavi'

Link to comment
a je l' znate onaj kad umre zena nakon muza, pa se nadju kod sv.petra ili gdje se vec ide nakon trtsmrt nemavrt i zena sva odusevljena potrci rasirenih ruku ka muzu, a on svinjce kaze 'beeezi bre, lepo su rekli, dok nas smrt ne rastavi'
odlican :lolol:
Link to comment
a on svinjce kaze...
hehe, podseti me na repliku nekog lika iz filma.ljubavnica ga nazvala kompletnom svinjom, zena ga nazvala svinjom, kolega kog je izjebao nesto ga nazvao svinjom (takodje kompletnom), onda on u jednoj sceni mirno pita: - uostalom, sta svi vi imate toliko protiv svinja?
Link to comment
a je l' znate onaj kad umre zena nakon muza, pa se nadju kod sv.petra ili gdje se vec ide nakon trtsmrt nemavrt i zena sva odusevljena potrci rasirenih ruku ka muzu, a on svinjce kaze 'beeezi bre, lepo su rekli, dok nas smrt ne rastavi'
a sto nije kaze zena muzu?seksisticki vicovi <_<
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...