Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Kada smo kod viceva bez veze, ovaj Mimi Max-ov je legendaran:Sede dva molekula na banderi i pišu dedi razglednicu u boji;Naravoučenije: Svako telo potpljeno u PTT gubi prividno od svoje težine onoliko koliko je stavljeno do znanja upravniku biblioteke.

Link to comment

:D A ima i onaj cuveni kad je djankoza upecao zlatnu ribicu, i sad ona ono tri zelje itd....Razmislja djankoza i kaze, Ocuuuuu da sve Kineeeeze iz Kine prebacis u Srbiju!Kaze ribica; ej bre dalobu, imas samo tri zelje mojne gluposti i to...Djakoza kaze; ama moje su zeljeeee ovo onoooo, samo ti ispuni.Ok, kaze ribica, pucne i svi Kinezi odjednom u Srbiji u zbunu nacisto.Misli se djankoza....Eeeeee, a sad sve Srbe iz Srbije prebaci u Kinu!Alo bre ej, pa sta pricas, a gde je ono kuce, lova, pita ribica.Ma samo ti prebaci, moja je zelja jeboteeee.Pucne ribica i ono svi Srbi u Kini pogubljeni se gledaju medjusobno...I sta sad, pita ribica?Misli se djankoza, misli....Eeeeeeej, aj sad sve vrati kako je bilo!Alo bre kaze ribica, jel si lud to ti je poslednja zelja!Ma samo ti uradi tako.Pucne ribica, odjednom sve kako je bilo, ljudi sludjeni geldaju....Pusti djankoza ribicu nazad u vodu, ona malo otpliva i okrene se; aj sad dilejo lepo mi reci o cemu se radi, Kineze u Srbiju, Srbe u Kinu, pa sad sve vrati???A narkoman ce sa kezom: Paaa zeeeezanjeeeeee.

Link to comment

pitali japanca koje su mu tri najvažnije stvari u životu i on rekao, na prvom mestu mi je japan, na drugom mestu mi je posao a na trećem porodica.a pitali cigu i ciga kaže, meni je na prvom mestu porodica, pa posao a na trećem... japan.

Link to comment

Koje su posljednje rijeci kapetana njemacke podmornice U 195 u sjevernom atlantiku 1942 godine?Ahtung! Dihtung!

Edited by nautilus
Link to comment

Ne znam da li je bio ali...U sovjetskoj Rusiji, čuvenom matematičaru dodje prijatelj i kaže mu da će sutra tajna služba da ga uhapsi i osudi - streljanje ili Sibir - još uvek se ne zna. Pita on šta da radi...prijatelj mu kaže da pobegne što dublje u unutrašnjost, da se prijavi u neki kolhoz kao nepismeni radnik, da ore i kopa jedno dve godine, pa da se prijavi u večernju školu - to komunisti vole. Na kraju će završiti kao nastavnik u nekoj školi i niko ga neće ni primetiti.On tako i uradi. Posle dve godine, dodju da pitaju ko hoće u večernju školu, on digne svoju žuljevitu ruku i nekako ga pozovu. Ko bude dobar u školi - može i u partiju da udje!!! Krene on u školu.Prvi časovi jezika, vuku kose crte dva časa, pa uspravne dva časa... sve on to preživi ali dodje matematika. Prvi čas brojevi od jedan do deset. Negde peti čas, nastavnica napiše na tabli, posle objašnjenja od pola sata o sabiranju, 1+1=? i pita ko će ovo da reši.On popizdi i javi se. Krene sa integralima, diferencijalima, limesima, vektorima i vektorskim poljima, faktorijelima... i na kraju dobije rezultat 1+1=3! Zapanjen stane i pita - gde sam bre pogrešio? Iz zadnjeg reda se stidljivo digne ruka jednog drvoseče koji kaže: Kod Košijevog kriterijuma konvergencije nizova!

Link to comment

Gospodin ulazi u svoj omiljeni restoran i sedne na uobičajeno mesto.U jednom uglu ugleda prekrasnu ženu, koja sedi sama za stolom ....Gospodin pozove konobara i zamoli ga da prekrasnoj ženi odnese flasu najboljega i najskupljeg vina. Bio je uveren da je, ukoliko ona prihvati njegov gest, pred njima vrlo zanimljivo i obećavajuće veče. Konobar odnese bocu vina za gospođicin sto i kaže joj:- Uz ljubaznost gospodina koji sedi za onim stolom i pokaže na njega.Žena pogleda bocu veoma hladno i s visine i odluči da posalje poruku gospodinu.Pripremi papirić i da ga konobaru, koji ga odmah odnese gospodinu. Na papiriću je pisalo:¨- Da bih prihvatila flasu vina koju ste mi ljubazno ponudili, trebalo bi da u garaži imate mercedes,u banci milion dolara i u pantalonama 20 centimetara!Nakon sto je pročitao poruku, gospodin odluči da odgovori.Pripremi papirić i da ga ljubaznom konobaru kako bi ga ovaj predao gospođici. Na njegovom papiriću pisalo je: ¨- Da bih izasao u susret vasoj ljubaznoj molbi, mogao bih eventualno prodati svoj ferari modenu,pa čak i moj rols-rojs, tako da mi u garaži ostane samo mercedes 600SEL. Mogao bih investiratiili pak donirati 19 od 20 miliona dolara koje držim na računu u banci, da bi ostao milion... Ali, ni za sta na svijetu, pa čak ni za tako lepu i privlačnu ženu kao sto ste vi,ne bih odsekao pet centimetara onoga sto imam u pantalonama! Budite ljubazni i vratite mi moje vino.

Link to comment

An Irishman was terribly overweight, so his doctor put him on a diet. "I want you to eat regularly for 2 days, then skip a day, then eat regularly again for 2 days, then skip a day . . . and repeat this procedure for 2 weeks. The next time I see you, you should have lost at least 5 pounds."When the Irishman returned, he shocked the doctor by having lost nearly 60 lbs! "Why, that's amazing!" the doctor said, "Did you follow my instructions?"The Irishman nodded. "I'll tell you though, by jaesuz, I t'aut I were going to drop dead on da tird day.""From the hunger, you mean?" asked the doctor."No, from the damn skippin'!

Edited by jms_uk
Link to comment
Ne znam da li je bio ali...U sovjetskoj Rusiji, čuvenom matematičaru dodje prijatelj i kaže mu da će sutra tajna služba da ga uhapsi i osudi - streljanje ili Sibir - još uvek se ne zna. On popizdi i javi se. Krene sa integralima, diferencijalima, limesima, vektorima i vektorskim poljima, faktorijelima... i na kraju dobije rezultat 1+1=3! Zapanjen stane i pita - gde sam bre pogrešio? Iz zadnjeg reda se stidljivo digne ruka jednog drvoseče koji kaže: Kod Košijevog kriterijuma konvergencije nizova!
ovo ima kod milorada pavica u predelu slikanom cajem, samo sto nije matematicar nego fizicar, i nije da tajna sluzba oce da ga uhapsi, vec oce da ga uclane u partiju kao najboljeg fizicara, i nije drvoseca nego djubretar u sibiru, i nije da je sam hteo u skolu, nego kao sad najbolji djubretar, bude poslan na skolovanje, da bi ga skolovanog primili u partiju, i nije kosijev kriterijum, vec plankova konstanta. :lol: pokvarih vic. bilo kako bilo, to je jedino sto je valjalo u toj dosadnoj i nikad procitanoj do kraja knjizi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...