Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Hrvat prvi put u Beogradu.Zaustavi taxi na autobuskoj.Na kraju vožnje, kad je trebao da plati, pita taxistu: "Hvala lijepa, koliko sam Vam dužan gospodin taxist?"T: "Hiljadu dinara...gospodine"H: "Prosim, koliko je to u tisućama""T: "Dve tisuće dinara, molim lepo"isuse.gif

Edited by LudiKure
Link to comment
Hrvat prvi put u Beogradu.Zaustavi taxi na autobuskoj.Na kraju vožnje, kad je trebao da plati, pita taxistu: "Hvala lijepa, koliko sam Vam dužan gospodin taxist?"T: "Hiljadu dinara...gospodine"H: "Prosim, koliko je to u tisućama""T: "Dve tisuće dinara, molim lepo"isuse.gif
:lol:
Link to comment

Ulazi Srbin u taksi u Njujorku, seda, vidi taksista crnac, on zaboravio adresu, ali zna gde otprilike treba da ode i za sebe počne da mrmlja:- Kako sad da mu objasnim...- Možeš na srpskom - kaže mu crnac.- Otkud ti znaš srpski? - iznenadi se Srbin.- Proveo sam 20 godina u Beograd na fakultet.- Pobogu čoveče, pa što si studirao 20 godina?- Upa' sam u neko loše društvo.

Link to comment

VANILIN ŠEĆER: To je ono što muž donese iz prodavnice kad ga žena pošalje po prašak za pecivo. 1. Oba su vrlo česta u kulinarskim receptima, ali mnogima nije najjasnije čemu koji služi; 2. Pakuju ih u slične kesice; 3. Stoje na istom mestu u prodavnici, koje se nalazi van uobičajenog muškog trougla kupovine "hleb - neko meso - pivo" mellow.gif

Link to comment
Ne znam da li je bio ali...U sovjetskoj Rusiji, čuvenom matematičaru dodje prijatelj i kaže mu da će sutra tajna služba da ga uhapsi i osudi - streljanje ili Sibir - još uvek se ne zna. Pita on šta da radi...prijatelj mu kaže da pobegne što dublje u unutrašnjost, da se prijavi u neki kolhoz kao nepismeni radnik, da ore i kopa jedno dve godine, pa da se prijavi u večernju školu - to komunisti vole. Na kraju će završiti kao nastavnik u nekoj školi i niko ga neće ni primetiti.On tako i uradi. Posle dve godine, dodju da pitaju ko hoće u večernju školu, on digne svoju žuljevitu ruku i nekako ga pozovu. Ko bude dobar u školi - može i u partiju da udje!!! Krene on u školu.Prvi časovi jezika, vuku kose crte dva časa, pa uspravne dva časa... sve on to preživi ali dodje matematika. Prvi čas brojevi od jedan do deset. Negde peti čas, nastavnica napiše na tabli, posle objašnjenja od pola sata o sabiranju, 1+1=? i pita ko će ovo da reši.On popizdi i javi se. Krene sa integralima, diferencijalima, limesima, vektorima i vektorskim poljima, faktorijelima... i na kraju dobije rezultat 1+1=3! Zapanjen stane i pita - gde sam bre pogrešio? Iz zadnjeg reda se stidljivo digne ruka jednog drvoseče koji kaže: Kod Košijevog kriterijuma konvergencije nizova!
Jbt, umro sam :rolf:
Link to comment
Hrvat prvi put u Beogradu.Zaustavi taxi na autobuskoj.Na kraju vožnje, kad je trebao da plati, pita taxistu: "Hvala lijepa, koliko sam Vam dužan gospodin taxist?"T: "Hiljadu dinara...gospodine"H: "Prosim, koliko je to u tisućama""T: "Dve tisuće dinara, molim lepo"isuse.gif
Одлично очуван! Од речи до речи (осим господања) онако како сам га чуо седамдесетдруге. Невероватно. Нормалан виц се напола уквари за два месеца, а овај прегура скоро четрдесет година неокрњен. Класика живи вјечно.
Link to comment

Dolazi 5 eura kod Boga. - "Ti ćeš u raj" kaže Bog. Dolazi 10 eura kod Boga. - "Ti ćeš u raj" kaže Bog.Dolazi 50 eura kod Boga. -"Ti ćeš u pakao!" - Ali zašto? - Nisam te viđao u crkvi... dry.gif

Link to comment

Ima onaj stari kad su Mujo i Haso otisli na koncert Rolingstonsa i naduvali se kao prasad. Nakon predgrupa, izlaze Stonsi na binu. Mujo odusevljeno vice Hasi: "Vide, bolan, Haso, Stonsi!". "Jok, ti si."

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...