Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Kraj sveta, celo covecanstvo izumrlo, jedino 3 coveka prezivese:1.Obama, jer je imao atomsko skroviste negde na Aljasci.2.Putin, jer je imao bunker sa debelim zidovima negde na Sibiru.3.Pipo Inazgi, jer ga sere.:D

Link to comment
Haso zove radio stanicu i kaže:- “Našao sam novčanik sa hiljadu maraka u njemu.Također sam u novčaniku našao ličnu kartu na kojoj piše Cincar Mustafa, Ferhadija 2, Sarajevo.”Kaže voditelj:- “Šta mi možemo uraditi za tebe?”- “Možete li biti tako ljubazni te za Mustafu pustiti neku veselu pjesmu.”
:lolol: ovo zvuči kao živa istina
Link to comment

Bila jednom jedna siromašna familija koja je živela u kućici pored jezera. Otac, majka i tri sina. Sve šta su imali je bila jedna krava, koju su mazili i pazili. Jednog jutra ustane tako otac ujutru i ode odmah da nahrani kravu. Krava je, međutim, bila mrtva i otac se tu ubedači (ko Miki Manojlović u Ranama) i obesi se u štali. Ustaje majka, odlazi i ona do štale, vidi muža kako visi sa grede gore, vidi mrtvu kravu i uz rezignirani uzdah nabode se na vile. Malo kasnije ustaje najstariji sin, odlazi do štale i ugleda tu groznu scenu. Poludi od bola i sjuri se do jezera da se udavi. U tom momentu iz jezera izlazi jezerska vila i kaže mu da može sve to da vrati - i oca i majku i kravu, ako uspe da je opali (takve su jezerske vile, prim. aut.). Obraduje se mladić i krene da je delje ko ZliGli koleginice na spratu, no vila beše divlja mačka i momka strefi srčka, te se sruči mrtav na licu mesta. U tom trenutku ustaje srednji sin, odlazi do štale, šokira se potpuno, te se i on sjuri do jezera sa suicidalnim namerama. Opet izlazi jezerska vila, ponavlja priču, balavander pristaje i skapava i on pod nezajažljivom jahačicom. Elem, ustaje najmlađi sin, vidi da su svi već ustali i najverovatnije pošli poslom, uželi se malo svežeg mleka i ode do štale. I njega zatekne grozan prizor, zaključi da dalji život nema smisla i krene put jezera. I ponovo izlazi nezadovoljena jezerska vila i obeća mu da će sve vratiti kako je i bilo, ako dečko pristane da je opali, ali da snošaj traje barem sat vremena (uželela se neke garancije, šta li). On sleže tu ramenima i pristade. Krene da se skida i kaže: - "Znaš šta, ja sam malo obdareniji, plašim se da nećeš izdržati sat vremena sa mnom". "Ooo hoću!" - zacaklile se oči jezerske vile. "Nećeš, nećeš" - uporan je bio mladić. "Ma hoću, kako neću!" - insistirala je vila. "Ma nećeš moći izdržati sat vremena sa mnom, nije mogla ni krava." - zaključi mudro on.

Link to comment

Šeta se mamut šumom, kad odjednom odnekud, nailazi grupa slonova. Zatrčavaju se oni na mamuta i počinju da ga gaze, biju, totalno ga urnisaše. Kad su se slonovi zadovoljili, pokupiše se i odoše. Mamut, isprebijan, polako se pridiže na noge i reče:- Je*eni skinhedsi!

Link to comment

Vracaju se u kucicu u sumi tata meda, mama meda i mali meda. Ugledavsi praznu veliku ciniju na stolu tata meda rece ljutito; Grrrrr, neko je pojeo moju kasu!Ugledavsi praznu malu ciniju na stolu, mali meda ce ljutito; Grrrr, neko je pojeo i moju kasicu!Na to ce mama meda; Koji vam je kurac, nisam jos ni sipala.

Link to comment

Devojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, uspešno zaposlena, bogata, traži mušku osobu sličnih osobina kome bi prodala 10 kubika bukovih greda.

Link to comment
Devojka, 23 godine, visoka, zgodna, crna kosa, plave oči, uspešno zaposlena, bogata, traži mušku osobu sličnih osobina kome bi prodala 10 kubika bukovih greda.
Sifra?¿
Link to comment
Sifra?¿
Password je: 8hAcRe9aStoje dve plavuše na autobusnoj stanici i jedna pita vozača:- Mogu li ovim autobusom do Sarajeva?- Na žalost, ne možete.A druga će:- A ja?
Link to comment

Dragi Boze, ove godine si mi uzeo omiljenog pevaca - Michael Jacksona. Takodje ove godine si mi uzeo omiljenog glumca - Patrick Swayzea. Posto ima jos par dana do kraja godine htedoh samo da ti kazem da mi je omiljeni politicar Mladjan Dinkic.

Link to comment
Dragi Boze, ove godine si mi uzeo omiljenog pevaca - Michael Jacksona. Takodje ove godine si mi uzeo omiljenog glumca - Patrick Swayzea. Posto ima jos par dana do kraja godine htedoh samo da ti kazem da mi je omiljeni politicar Mladjan Dinkic.
što si stavio prilagođenu™ a ne originalnu verziju? :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...