Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Mrak, nezgodan kraj grada, klinja od nekih 10 godina se šeta sam ulicom. Nailazi auto, zastaje pored njega, otvara se prozor:- Aj se provozaš jedan krug sa mnom. Daću ti 10 evra.Klinja i dalje ide, ne obraća pažnju. Auto i dalje ide polako pored njega:-Evo, 20 evra, samo jedan krug po kvartu.Klinja se ne obazire, gleda napred i ide. Auto mu preprečava put, izlazi sredovečni gospodin i viče:- Jebote, 50 evra i svi slatkiši koji ti padnu na pamet, samo jedan krug!!- Ćale, sam si kupio dačiju - sam je i vozi.

Link to comment

^ :lol: Sedam patuljaka, na čelu sa Ljutkom, došli u Vatikan, ulaze u katedralu Sv. Petra i traže Papu.Došao Papa i pita ih šta hoće. Ljutko:- Slušaj Papa, ima li koja časna sestra koja je manja od nas?- Nema, kaže Papa.- Ma možda ipak ima, razmisli malo?- Ma nema kad vam kažem!Ljutko, ljutito:- Ma Papa, jesi li sto posto siguran???- Ma Ljutko, sto posto sam siguran da nema niti jedne časne sestre manje od vas!!!A šest patuljaka iza Ljutka:- Ljutko je jebo pingvina, Ljutko je jebo pingvina...

Link to comment

Novi zakon u primeni Saobraćajac piše kaznu, a vozač mu kaže: "Nemoj to da radiš, znam načelnika" - i okrene broj sa mobilnog. Načelnik nedostupan. Saobraćajac ga onda pita: "I, šta ćemo sad, iskoristio si pomoć prijatelja, publike nema, znači ostaje nam pola - pola."

Link to comment

Дошасо Земунац у Дом здравља. Пита га сестра: Да ли сте ви за ЕКГ. Не, каже, ја сам за СНС.

Link to comment
Дошасо Земунац у Дом здравља. Пита га сестра: Да ли сте ви за ЕКГ. Не, каже, ја сам за СНС.
A, pa to je staro. Umesto SNS, bili su smradikali.A ima i ono kad debeli tip stoji u porodilistu. Prilazi mu sestra i pita: Cekate bebu? Ne, to je od piva.
Link to comment

Bio pandur kod sina na roditeljskom i zali mu se uciteljica.-Vas sin i jos trojica puse,znate deca u petom razredu su jos uvek mlada da puse ,popricajte sa njim.Dosao on kuci pa ce sinu.-Sram te bilo pusis tamo u skoli,zar treba da crvenim tamo na roditeljskom.A klinac mu kaze.-Pa sta i ti si pusio u petom razredu rekla mi mama..-Ma drugo je to ja sam tada ima 15 godina..kaze pandur :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...