Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

kako prepoznati ITevca u civilnoj vojsci?svi mu vicu "mali, aj ti po pivo!"sta je Acrobat Reader?lik koji izvodi nemoguce poze kako bi preko vasih ledja citao vase novine dok se vozite busom.

Link to comment
sta je Acrobat Reader?lik koji izvodi nemoguce poze kako bi preko vasih ledja citao vase novine dok se vozite busom.
:thumbup: Svaki treci dan uhvatim sebe kako ovo nesvesno radim.
Link to comment
Žena došla u prodavnicu kućnih ljubimaca i tamo vidi veoma jeftinog, divnog papagaja.- "U čemu je štos?"- "Ah, znate, taj papagaj je živeo u javnoj kući, ko zna šta je tamo naučio."Ženi to nije smetalo, i kupila je pticu. Čim ju je donela kući, ptica počne:- "Nova kuća, nova Madam."Dama se nasmeje i sačeka ćerku. Papagaj odmah počne:- "Nova kuća, nova Madam, nova devojka."Nastave svi da se smeju, kad eto ga i muž.- "Nova kuća, nova Madam, nova devojka, zdravo Stevo!"
sjede 2 sove na drvetui jedna ce: hu huuuuuuuu hukazhe ova druga:idi u pichku maternu , prepade me
Link to comment
Pitaju Sulju : "Šta je bilo pre - kokoš ili jaje ?" Kaže Suljo: "Ihhh pre... pre je bila i kokoš i jaje i na more se išlo i sve !"....
Edited by slepa živana
Link to comment

Otišla žena kod ginekologa i kaže mu:- Doktore, kad god raširim noge, iz pičke mi se čuje "Napred Zvezdo, ale ale..."- Ne brinite gospođo, sve je u redu, sve pičke tako pevaju. - reče joj doktor.

Link to comment

ako sme jos jedan... romski :blush: pricaju dve ciganke i jedna ce drugoj:ufatila sam mog miku na gomilu s neku kurvestiju!i?! sta s' uradila?ama, svasta sam mu rekla: "u usta te jebem bre, pizda ti materina kurvanjska, jebem ti mrtvu majku, dabogda ti se kurac osusio, izem ti jaja pred tvoje oci, kamen ti u usta, zmija ti na put, konji ti sestru jebali!..."a u sebe se nesto mislim ''ma jedi, bre, govna!'poz

Link to comment
ako sme jos jedan... romski :blush: pricaju dve ciganke i jedna ce drugoj:ufatila sam mog miku na gomilu s neku kurvestiju!i?! sta s' uradila?ama, svasta sam mu rekla: "u usta te jebem bre, pizda ti materina kurvanjska, jebem ti mrtvu majku, dabogda ti se kurac osusio, izem ti jaja pred tvoje oci, kamen ti u usta, zmija ti na put, konji ti sestru jebali!..."a u sebe se nesto mislim ''ma jedi, bre, govna!'poz
genijalno! :lol:
Link to comment

Drustvo igra pogadjanja osoba sa papiricem na celu.Fata ima papiric na kom pise Marilyn Monroe:-Imam li ja veze sa filmom?? Da-Jesam li ja plava?? Da-Jesam li ja Avatar?

Link to comment

Žena naterala svog muža da napokon nešto uradi po kući.…i tako muž stoji u kupatilu, želeći da opere svoju majicu u mašini za veš.Posle 20 minuta razmišljanja, poviče ženi:“Alooo, koji program na mašini da uključim?”“Zavisi!!!”, odgovori mu žena. “Šta piše na majici?”"Partizaaan!!!”, odgovori muž. blink.gif

Edited by LudiKure
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...