Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ciganka uleće kod ginekologa.-Doktore, boli me pička!-Kakav je to način, kako to upadate, prvo treba da pokucate pa kada vas prozovem onda uđite. I ne kaže se pička nego vagina. Ajd sad izađite i uradite kako sam vam rekao.Ciganka krene ka vratima, okrene se i pita-Doktore, kako ste rekli da se zove pička, Marina?

Link to comment

Dolazi zena sa malim detetom kod pedijatra i kaze; doktore, mali uopste nece da sisa.Doktor pogleda dete, naizgled sve u redu i kaze zeni; spustite dete i skinite se molim vas do pojasa.Ona kaze; Ali doktore... Doktor je prekida; nema nista ali zeno, moram i Vas da pregledam i da utvrdimo u cemu je problem!Ona se poslusno skida, doktor nezno opipava dojke, cacka bradavice, na kraju usnama pokusa da sisa i u soku kaze; zeno, pa vi uopste nemate mleka!Ona vec poluzatvorenih ociju i sa blagim uzdahom odgovara tiho; znaaam, ja sam mu tetka, majka nije mogla da dodje...

Link to comment

Pita uciteljica malog Muju, Mujo volis li tatu? NE, on nikad nije kod kuce! Mujo volis li mamu? NE, ona je vazda po mahali! Pa koga volis, Mujo..?? Volim reprezentaciju BiH, ona nikad nigdje ne ide.

Link to comment
Pita uciteljica malog Muju, Mujo volis li tatu? ...
:)koja je razlika izmedju nogometasa i fudbalera ?

nogometasi ne igraju na svetskom prvenstvu

ti si u formuli 1, ispred tebe je svemirski brod a iza podmornica ... kako ces da izadjes iz formule ?

pozoves cigu da zaustavi ringispil

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...