Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

да и ја као нови члан нешто приложим...муја, хаса и фата организовали тројку...кренула акција муја навалио на фату а хаса седи и гледа...пролази тако неко време муја се не скида са фате а хаса и даље седи и ништа не ради, тек у једном тренутку хаса каже муји "болан мујо јел можемо мало да се заменимо"...погледа га муја и каже "па замените се" :)
:lolol:ko moj deda što je godvorio, kad ga baba pita, oćemo da malterišemo šupu - pa malterišite!
Link to comment

mujo i haso odveli ovce da pasu, svaki na svoje brdo. izgubio haso svoje ovce i doziva muju sa drugog brda- MUUUUUJOOOOOOOOOOO JEL SI VIDOOOOOOOOO MOOOOOOOJEEEEEE OOOOOVCEEEEEEEEE?a Mujo odgovara- c

Edited by sherman
Link to comment

- Fato, gdje su djeca?- Na Engleskom!- Fato, where are the kids?------------------------------------------------------------Došao Cigo (Mujo, za one koji vole PC) kod doktora i ovaj mu nakon preliminarnih pregleda kaže:- "Trebaće mi uzorak krvi, stolice, urina i sperme."- "Evo ti gaće doktore, tu ti je sve."

Edited by Razzmatazz
Link to comment
Došao Cigo (Mujo, za one koji vole PC)
Najbolja i najefikasnija provokacija je ona koja je same sebe nesvesna, tj. u kojoj "provokator" nije obavešten o vlastitoj provokativnosti, jer to što radi – a što nekoga, je li, provocira – smatra toliko normalnim i samorazumljivim da ni ne poima mogućnost bilo kakve kontroverze.
Link to comment
Najbolja i najefikasnija provokacija je ona koja je same sebe nesvesna, tj. u kojoj "provokator" nije obavešten o vlastitoj provokativnosti, jer to što radi – a što nekoga, je li, provocira – smatra toliko normalnim i samorazumljivim da ni ne poima mogućnost bilo kakve kontroverze.
Kakav je ovo vic? Neki glupi? Ne kontam...
Link to comment
Mizantropski poučak.
Ne brini, ja sam barem humani rasista - brinem o onima kojima je stalo, pa evo, savetujem kako da prenesu vic dalje, a da ne dođu u sukob sa svojim stavovima. Za moju vrstu je kasno, mi moramo da prenesmo vic onako kako smo ga čuli, no matter what. Ali opet, evo drago mi je što takva zla dela bude ono najbolje u ljudima i potiču ih na razmišljanje i zen.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...