Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

meni je taj bio najbolji o narkomanima dok Zivana nije ispricala onaj "gde si rodjeniiiii" :rolf:
Džanki pred stondom čita naslov nekih novina sebi u bradu:"Otac ubio sina mačetom" O.O ... ... ...pa ...k'kaaako...bre...???
Link to comment

Tri dzankija upadaju u taksi. Taksista vidi da su urađeni pa samo upali i odmah ugasi auto i kaže im:- Stigli smo, momci, to vam je 20 eura...Prvi narkić izlazi i zahvaljuje se, drugi izlazi i plaća 20 eura. Izlazi i treći, udari taksistu po glavi i drekne:- A što jurcaš, pička ti materina, 'oćeš da izginemo?

Link to comment
Džanki pred stondom čita naslov nekih novina sebi u bradu:"Otac ubio sina mačetom"O.O ... ... ...pa ...k'kaaako...bre...???
olololololima i onaj stari kada beskucnik pridje dzankiju i pita ga, kume jel imas nesto sitno, nisam nista jeo 3 dana, a ovaj odgovara, moras da jedes, makar i na silu
Link to comment

ja znam onaj kad narkoman se probudi ujutru, stane ispred ogledala, trlja oči, gleda se, češka se po glavi, gleda se, još se češka, gleda....zove majka iz kujne:-jesi ustao, dragane?-.... aaa.... dragan....

Link to comment

Sedi narkoman kod kuce, ceka da mu drugar zavrshi shemu. Nakon nekog vremena zvoni drugar na interfon.Narkoman se javlja: "Koooo je?"Drugar ce: "E, ja sam"Narkoman: "U jeboteeeeee.... jaaaaa"

Link to comment

hhaahahJa imam narkomansku anegdotu. Sedimo kod ortaka, zvoni neko na interfon, ovaj se javlja, a odzdo se čuje glas ortaka koji je i lerdi:"Brate, imaš nešto da ti daš da probaš."Ovaj nas pogleda i samo mu kaže u slušku "DAJ SVE!"Bilo je dobro. :D

Link to comment

ima i onaj kad koman izadje iz kuce po cigare a ostavi gudru na stolu, kad se vratio zatekne papagaja kako sebi cupa perje i mrmlja koji ce mi kurac perje koji ce mi kurac perje

Link to comment

Msm da detaljnije to ide tipa: otišao je, ali ostavio je na stolu i rekao nemoj slučajno da diraš, počupaću ti svo perje, i to sa nekim alkoholom a ne drozom. I vraća se, a ovaj pijan kao bulja, sam sebi čupa perje onako sa dve ruke i kao "jebeš perje, jebeš perje..." Dobar je :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...