Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

možda nije smešno ali je istinito
A ako nije istinito onda je smešno.Zapravo je smešno i istinito, osim ako nije u pitanju rođena žena, onda je telo njen problem. Edited by gotivac
Link to comment
:s_d: to sto se ja uopste ne smijem na viceve, znaci da sam ih vec culaSjedi Mujo u dnevnoj sobi i bleji u televizor, a njegov sin na stolu riješava domaću zadaću. Nakon par minuta sin upita:- Babo, možeš mi pomoći oko zadaće?Mujo se trgne i potvrdno klimne:- Jašta ću! Da čujem.Klinac pročita zadatak:- Ibro je za rođendan kupio 17 litara soka, 7 litara su popili njegovi prijatelji, 3 je popio Ibro s roditeljima.- Koliko soka je ostalo, ako je nana popila još dvije litre?Konta Mujo, konta i nakon 5 minuta se oglasi:- Kažeš, mali se zove Ibro?
Link to comment

krenula crnogorska familija da isprati najstarijeg sina u ameriku na studijemajka place, otac prste krsimajka: sine moj, hoces li mi se ikada vratitimladji sin: oce majko ne placi, ne ide za beograd

Link to comment
:s_d: to sto se ja uopste ne smijem na viceve, znaci da sam ih vec culaSjedi Mujo u dnevnoj sobi i bleji u televizor, a njegov sin na stolu riješava domaću zadaću. Nakon par minuta sin upita:- Babo, možeš mi pomoći oko zadaće?Mujo se trgne i potvrdno klimne:- Jašta ću! Da čujem.Klinac pročita zadatak:- Ibro je za rođendan kupio 17 litara soka, 7 litara su popili njegovi prijatelji, 3 je popio Ibro s roditeljima.- Koliko soka je ostalo, ako je nana popila još dvije litre?Konta Mujo, konta i nakon 5 minuta se oglasi:- Kažeš, mali se zove Ibro?
Kaze Mujo komsiji Hasi;Haso bolan, imam dvije lose vijesti! Neko nam izgleda jebe tvoju Fatu...
:lol:
Link to comment

Prva žena u svemiru.-Hjustone, imamo problem...-Šta je? -Nema veze, ništa...-Šta je problem? -Ništa! -Reci nam štaa je problem? -NEĆU! -Molim te reci nam šta je problem.-Znaš ti dobro sta je problem!

Link to comment

Polažu Mujo i Haso fiziku na Fakultetu.Prvi na usmeni ulazi Mujo i profesor mu zadaje zadatak.• Recimo, Mujo, da putuješ vozom i toplo ti je u kupeu. Šta ćeš da uradiš?• Pa, otvorim prozor.• E, odlično. Prozor ima površinu 1.5 m2, kupe ima zapreminu 12 m3, voz juri 80 km/h ka zapadu, duva južni vetar5 m/s. Za koliko će se izvetriti kupe?Mujo, naravno, nema pojma i padne na ispitu. Izlazi iz kabineta i ispriča Hasi šta je bilo. Sledeći ulazi Haso iprofesor opet započinje priču.• Recimo, Haso, da putuješ vozom i toplo je u kupeu. Šta ćeš uraditi?• Skinem sako.• Jako je toplo!• Skinem džemper i košulju!• Strašna vrućina i još ti je toplo!• Skidam pantalone i čarape!Iznerviran profesor počne da besni.• I šta misliš preko od tebe sedi crnac kojem počinje da se diže dok se ti skidaš. Šta onda?• MA MOŽE ME JEBATI CIJELI KUPE ALI JA PROZORA NE OTVARAM!

Link to comment

Ide Cigo preko graničnog prelaza, gura bicikl i na biciklu džak.Carinik ga pita:- Šta imaš u tom džaku?Cigo:-Ništa, gospodin carinik, samo pijesak!Carinik:- Jaoo... Mene si našao da zajebavaš!Uze carinik nož, izbode onaj džak, kad ono stvarno samo pijesak u njemu. Pusti ga carinik. Nedugo nakon toga dešava se ista scena, Cigo opet gura bicikl, na biciklu džak, opet carinik sumnja i izbode džak, ali u njemu samo pijesak. Ponovi se to još nekoliko puta, i naposljetku kaže carinik Cigi:- Meni ovdje ništa nije jasno! Pustiću te od sada svaki put, ali da mi kažeš ŠTA ti švercuješ?Cigo:- Pa kako ŠTA, gospodin carinik, pa bicikle!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...