Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Srela se dva drugara iz srednje škole na pijaci.- Gde si, bre, nisam te video sto godina! Jesi ti beše završio medicinu?- Jesam, jesam… prosek 8.9!- Svaka čast, uvek si bio mozak! A pošto su ti krastavci?

Link to comment

Живио Мехо у селу на вр' брда, далеко од остатка села, и од свега имао само козу.Једном ти сељани кренуше да виде како је Мехо, треба ли му штогод, и како стигоше, тако угледаше дијете у дворишту.Какво дијете, питају се, па Мехо се није женио, а вала ни у село није годинама силазио.- Је ли, мали, чији си ти?

- Мее-еее-ееехин.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zaustavi policajac automobil pun putnika. Pogleda nalepnicu, registrovan auto... pogleda gume, sve cetiri zimske, pogleda unutra svi putnici vezani pojasevima...Policajac rezignirano vraca dozvolu vozacu i kaze..-I kak'i ste, ce se podavite s' ti pojasevi zbog deset evra...

Link to comment

A male patient is lying in bed in the hospital, wearing an oxygenmask over his mouth and nose. A young student nurse appears andgives him a partial sponge bath."Nurse,"' he mumbles from behind the mask, "are my testicles black?"Embarrassed, the young nurse replies, "I don't know, Sir. I'm onlyhere to wash your upper body and feet."He struggles to ask again, "Nurse, please check for me. Are mytesticles black?"Concerned that he might elevate his blood pressure and heart ratefrom worrying about his testicles, she overcomes her embarrassmentand pulls back the covers.She raises his gown, holds his manhood in one hand and his testiclesgently in the other.She looks very closely and says, "There's nothing wrong with them,Sir. They look fine."The man slowly pulls off his oxygen mask, smiles at her, and saysvery slowly, "Thank you very much. That was wonderful. Now listenvery, very closely:Are - my - test - results - back?"

Link to comment
  • 2 weeks later...
Oženjeni muškarac upoznaje prelepu devojku i dogovara se daprovede noć s njom za 300 eura!Ujutro, kaže joj da nema dovoljno gotovine kod sebe ida će naložiti sekretarici da joj pošalje ček sauplatom na ime "NAJMA STANA" čim stigne u kancelariju!Na putu do posla shvati da se pokajao, da ceo tajdogađaj nije vredan toliko novca, i reče sekretaricida pripremi ček na 150€, i izdiktira joj sledeće objašnjenje koje ćepriložiti uz ček:Poštovana gospođice,U prilogu Vam šaljem ček na iznos od 150€ na ime Najma za stan.Ne šaljem unapred dogovoreni iznos, jer sam u vreme kada smodogovarali iznos bio pod utiskom:a) da stan ranije nije bio korišćen;b) da je dobro zagrejan ,c) da je dovoljno mali da bih se u njemu osećao prijatno kao kod kuće...Međutim, shvatio sam da ste ranije već imali podstanare, dagrejanje ne radi, i da je stan suviše prostran.Srdačan pozdrav!Pošto je dobila ovakvo objašnjenje i ček, dotična gospođica muje odmah vratila ček, uz sledeće objašnjenje:Poštovani gospodine!Pre svega ne razumem zašto ste mislili da je onako lep stanmogao biti neograničeno dugo prazan. Vezano za vašu pritužbutoplote u stanu, grejanje savršeno funkcioniše, ako znate kakoda ga uključitie!Što se tiče prostranosti, stan je normalne veličine. Ukoliko vinemate dovoljno nameštaja da ga popunite, nemojte kriviti stanodavca.Molim Vas da pošaljete pun iznos stanarine, u protivnom ću bitiprisiljena kontaktirati vašu trenutnu stanodavku.Srdačan pozdrav.
Link to comment

Dvije se cure voze busom na relacijiZagreb-Split.Priča jedna: "Ajme doša mi je momak usubotu ..."Je l' Stipe???"..." Ma ne, ol' ti ne znaš da smo prekinili? Ovije novi!""I ...""Ajme ća je bilo lipo... Joj kako se ljubi ...Koje ruke ima čovik,pari hobotnica, joj kako me dira, kako memazija, popizdila san. A svemalo ljubi, pa malo liže, pa jope ljubi ... pagricka po guzi, palicka po cicama, a pipa posvuda ..... Jebote,izludija me koju tehnikuima ... "bla, bla, bla ...bla, bla, bla ...na(nakon pola sata)"... onda me je, joj ..... ajme ća mi je ondaprstom napravija!!!Ludilo!!!... "Kad se najednom iz zadnjeg reda začuje:"A jel' te jeba ili nije, jeben timater !!??? ... triba san več u Kninuizać...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...