Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Smaraju se Mujo i Haso najstrašnije na divanu kod Hase na gajbi, sede ne znaju šta će od sebe, mozak im curi na uši od dosade. Kad će Mujo,- E der Haso bolan ne mogu vako više, daj nešto da radimo, neku igru da igramo.- A kakvu bi ti igru igrao?- Pa evo, recimo, ja zamislim neku stvar a ti me onda pitaš šta je a ja ti odgovorim da il ne i ti probaš da pogodiš šta je.- Aha. A šta onda?- Pa kako šta jebo te, pa kad pogodiš onda ti zamišljaš, pa ja pogađam- Aha... Pa aj.I Mujo zamisli konjski kurac.- Der Mujo jesi zamislio?- Jesam. Pogađaj.- Jel predmet ili stvar?- Pa ono... stvar.- Jel se može jesti?- Pa... ono... ovoga... šta ti ja znam... pa valjda... može.- JE LI KONJSKI KURAC?

Link to comment

Priča student Arapin na studijama u inostranstvu sa ocem:Otac: I čime se voze ljudi tamo?Sin: Pa svi se voze tramvajem, samo ja idem BMW-om.Otac: Šaljem ti pare sutra, kupi i ti tramvaj, nemoj da se brukamo!

Link to comment

Kuca Haso kod komsije Muje na vrata, poso na kafu...Niko ne otvara, on sam na bravu, otkljucano, udje, zove komsiju, ovaj se javlja iz sobe...udje on u sobu, kad Mujo sedi go na termo peci, u sobi da umres od vrucine!Pita Haso; Jebo mater komso, jesil poludijo, sta radis to?Mujo kaze; ma bolan susjede, cito u Mujicinom citapu iz fiz'ke da se na toploti tijela sire, a na ladnoci skupljaju!Pita Haso; a dje ti je bolan Fata?Mujo; eno je u kujni, sedi u frizideru...

Link to comment
Smaraju se Mujo i Haso najstrašnije na divanu kod Hase na gajbi, sede ne znaju šta će od sebe, mozak im curi na uši od dosade. Kad će Mujo,- E der Haso bolan ne mogu vako više, daj nešto da radimo, neku igru da igramo.- A kakvu bi ti igru igrao?- Pa evo, recimo, ja zamislim neku stvar a ti me onda pitaš šta je a ja ti odgovorim da il ne i ti probaš da pogodiš šta je.- Aha. A šta onda?- Pa kako šta jebo te, pa kad pogodiš onda ti zamišljaš, pa ja pogađam- Aha... Pa aj.I Mujo zamisli konjski kurac.- Der Mujo jesi zamislio?- Jesam. Pogađaj.- Jel predmet ili stvar?- Pa ono... stvar.- Jel se može jesti?- Pa... ono... ovoga... šta ti ja znam... pa valjda... može.- JE LI KONJSKI KURAC?
Znam da su osobe koje traže da im neko objasni vic retardi, al' deder mi objasnite ovaj :(
Link to comment

фора је да је прво на што су обојица помислили коњски курац, био је овај виц у mad men... тамо је боља фора, зато што се каже да су питању реднеци, тако да у старту замислиш одговарајући ментални склоп (док мујо и хасо пре свега симболизују глупе људе) + што eat dick има двосмислено значење - једење и пушењеhttp://youtu.be/hnyUePmTe48

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...