Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ali, ali, ali. Opet fata. Ti mora da si za republiku šumsku
Fata je iz Federacije, i rodno je ravnopravna sam sa sobom.
Link to comment

:Dovaj mi pricao tip koji koji je vlast i ima stap i sargarepu

kako ****on*** radi vestacku oplodnjubaci ga na sto, saceka da se malo skorionda se ***ona*** skine, legne i rasiri nogepotom sacekaju da muve odrade posao

Link to comment

Uveden novi zakon o penziji - ko ima osmoro dece dobije penziju, starost nije važna. Mujo srećan ima sedmoro dece i jedno vanbračno, pa kaže Fati: - Ženo, priznajem imam osmo dete, idem po njega pa pravo ti i ja u penziju. Ode Mujo, uzme dete i vrati se kući, kad tamo kuća prazna, nema dece. - Fato gde su deca? - Otišla, svako doš'o po svoje. Nisi samo ti čuo za novi zakon!

Link to comment

Saznaju novinari kako jedna baba na nekoj planini ima mnogo ovaca i sama ih cuva.Jedan od njih je nekako pronađe, sedi baba na stolici i prede, a ispred njepo livadi pase mnoštvo ovaca.- Bako, koliko imaš ovaca ?...- Kojih, crnih ili belih, - pita baba.- Pa, na primer belih?- Hiljadu.- A crnih ?- Isto, - mrzovoljno će baba.- A koliko jedna ovca daje vune ?- Koja, crna ili bela ?- Pa, na primer, bela ?- Dve kile godišnje.- A crna ?- Isto.- A koliko se mesa dobije od jedne ovce ?- Koje, crne ili bele ?- Na primer, crne ?- Dva'es pet kila.- A od bele ?- Isto.Novinar već iznerviran, pukao mu film, pa vikne na babu:- Pa, dobro, bre, baba, kakva je razlika između crnih i belih, kad me stalnopitaš : crne ili bele, a na kraju sve isto !?- Eeee, crne su moje !!!- A bele ?- Isto...

Link to comment

dobar...ima i onaj director's cut/alternative ending:"... je li, baba, zajebavas ti to mene?- za koje, za crne ili bijele?" - itd.

Link to comment
I zašto uvek ovca?
bio onaj tip sto je nekad davno nocu uvaljivao triper lamama u bg zoou. nekako sam prilicno uveren da sam dobro zapamtio da se stvarno desilo.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...