Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

:isuse:bile su i lame sa triperom, a posle su bili i labudovi. s tim sto se dobro secam da je za labudove skoro svuda pisalo da su bili silovani, sto valjda znaci da su lame dale pristanak.bem ti, cega se ja sve secam, jos jedan :isuse:

Edited by aram
Link to comment

Možda je već bio.Prs'o čovek, ostavio porodicu, kuću, posao i sa čobanima u neku vukojebinu.Prolaze dani, nedelje sve super ali nema žemski.I tako posle par nedelja pita on kolege čobane kako se snalaue za sex."Ma odeš u stado uzmeš jednu, u žbunje i završiš.""Eh zajebavate me, znam pošto sam najneiskusniji...""Ozbiljno ti kažemo.""Ma jepte se."I tako prolaze nedelje, on opet pita i opet isti odgovor... Pa još koja nedelja i opet pitanje-odgovor.Nakon par meseci i ponovljenog odgovora, ustade, zgrabi prvu i odvuče je u žbunje.Taman počeo a čobani oko njega valjaju se od smeha, vrište, crkavaju..."Šta, ipak ste me zajebali?""Ma nismo, ali brate kako izabra tu najružniju.!?"

Link to comment

Krenula bunda od nerca da muva apotekarsku vagu, međutim ova joj je rekla: "Ja sam samo vaga, bundo, mene ljubit to je ludo..."

Link to comment
Krenula bunda od nerca da muva apotekarsku vagu, međutim ova joj je rekla: "Ja sam samo vaga, bundo, mene ljubit to je ludo..."
:lolol:
Vic okacen u 4 ujutro, Orderka se nasmejala u 10. Samo konstatujem :fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...