Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Једн брачни пар купија машину за веш, жена се ватила за најскупу у продавницу и муж мораја да гу купи. Донесоше гу дом, уkључише гу они, а она поче да рипа по купатило. Жена се уплаши, а муж ву вика:"Не се плаши, колко смо гу платили, сигурно је пошла на терасу веш да простре".

Link to comment

Onaj moj vic proširio se i u Hrvatsku. Danas ga je jedan fejsbuk frend iz Zagreba stavio na profili dobio 70 lajkova! :0.6:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Dolazi čovek kod urologa na pregled- gospodine moraćete da prestanete s masturbacijom- što?

da bi mogao da vas pregledam

Link to comment

Ženska senzibilnostRazgovara advokat s klijentkinjom koja želi da se razvede.- Pije li vaš muž?-Ne, ne pije- Droga?- Ma nema pojma šta je droga.- Malo zarađuje?- Ne, ima platu dve hiljade eura.- Tuče li vas?- Ne, ne pada mu na pamet!- Ne brine se o deci?"- Vrlo se brine o njima.- Vara vas?- Nikad me nije prevario, nije on takav.- Ne pomaže vam u kućI?- Pomaže. Radi mnogo stvari.- Pa koji je onda razlog za rastavu draga gospođo?- Sve on to radi, ali da ga vidite s kojim izrazom lica.

Link to comment

Šeta Crnogorac puža, sretne ga prijatelj, i kaže mu:- Što imaš ljepog puža!A na to će Crnogorac:- Ima' sam ja i ljepšeg, no mi uteče!

Link to comment
  • 3 weeks later...

DA SU DANAS SA NAMA SLEDEĆE OSOBE, ŠTA BI SE DESILO?- Aladin bi pokusao da protrlja sijalicu i ubila bi ga struja.- Milošu Obiliću sudilo bi se u Hagu zbog kršenja običaja i pravila rata i za međunarodni terorizam.- Sveti Georgije bi se našao na meti društava za zaštitu životinja i verovatno bi bio ekanonizovan.- Filipu Višnjiću bi se sudilo zbog kleveta i sirenja lažnih vesti.- Cezar bi bio lustriran zbog neodgovorne politike na Rubikonu i osuđen zbog nezakonite kocke.- Odisej bi se, vrativši se kuci, suočio sa brakorazvodnom parnicom i ozbiljnom alimentacijom kao odštetom za neredovno ispunjavanje bračnih dužnosti i prevaru.- Juda bi radio za DB.- Kraljević Marko bi dobio trajnu zabranu na dozvolu za jahanje zbog pijanstva, kao i tužbu zbog navodjenja životinja na alkoholizam i uništavanje putne infrastrukture.- Arhimed bi imao jakuzi i bolelo bi ga za nauku.- Sveti Ilija bi radio za EPS.- Kaligula bi bio predsednik skupštine.- Nostardamus bi imao agenciju za proricanje i sopstveni plaćeni termin na TV Pinku.- Tesla bi i dalje bio ispred svog vremena.- Dekart bi rekao "Mislim... Vidi, zanimljiva emisija na TV-u!"- Hipokrаt bi imao privatnu kliniku, a medicinska zakletva bi počinjala sa:"Lekar je dužan da pomogne bez obzira na vrstu viskija"

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...