Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Žena otišla na pijacu a muž u kafanicu.Došla žena, pljušti kiša a vrata zatvorena.Konačno se pojavljuje muž, a žena će: "Gde si bre u pi**u lepu materinu, ja kisnem ovde čekajući te, kisnem na pijaci, kisnem do kuće...!!!"Muž: "Ma kisneš ti mene u dupe."

Link to comment
Konkurs za direktora osamdesetih..Jave se diplomirani pravnik, ekonomista i inzinjer.Na komisiji pitanje koliko je dva puta dva.Kaze pravnik 4.I?Ako se druggacije ne definise ustavom ili odgovarajucim zakonima.Ekonomista kaze 4.I?Po potrebi moze da bude vise ili manje.Inzinjer kaze 4.I?Nema i. Odgovor je 4.I izaberu onog koga je komiteja predlozila.
Ima i nastavak, sa doktorom.Komisija: Koliko je 2+2?Doktor: 300 €.
Link to comment
jedino dobro kad se naucnici i umetnici okupe zajedno na jednom mestu je sto ti to olaksava da brze smlatis bagrudajte neki neukusan vic o ciganima!
Znam ja još pokoji rasistički, ali nije sa Ciganima :cry:
Link to comment

On: Voleo bih da imam tenk!zeka: To nije problem, to može da se kupi.On: Ma hajde, znaš li ti koliko košta tenk? Nekoliko stotina hiljada eura. I u to ne računamo troškove održavanje i troškove goriva.zeka: Nemoj da očajavaš, siguran sam da možeš da uzmeš neki kredit i da uđeš u minus?On: To si u pravu ali treba vratiti kredit? Šta da radim kad banka dođe po pare?zeka: Nisu blesavi, znaju da imaš tenk!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...