Jump to content
IGNORED

Broadband Internet provajderi


JozoMujica

Recommended Posts

+ milion za Orion, jebem im mater bašDajte, ljudi, alternativu, ili makar da ih kolektivno svi napušimo. Ja više nemam snage da se svađam :(
Ma mislim da nema svrhe, jedino terapijski ako nekome treba da se isprazni...Ja imao razgovor i shvatio da je kurcobolja kod njih tolika da samo gubim zivce.Sad cekam istek ug. obaveze ili ako promene cenu, da se onda pozovem na zakon za prevremeni raskid ugovora!
Link to comment

Malopre opet pričala sa njima, za divno čudo ovog puta me spojili sa nekim krštenim likom koji se zapravo i razume u ovo a ne vergla samo "restartujte ruter/probajte bez splitera/postite 3 dana i ispovedite se" mantre.Sad KAO radi ali smo došli do zaključka da je moja telefonska linija jako loša (što je tačno) i nisam mogla da lažem da nije kad čuje čovek koliko mi krči fiksni. Kaže da se javim kad budem htela da prijave telekomu smetnje na vezama ali me je unapred razočarao da "ne veruje da će biti nešto od toga".Sad da sedim i čekam optiku da prođe kroz moju ulicu :(

Link to comment
+ milion za Orion, jebem im mater bašDajte, ljudi, alternativu, ili makar da ih kolektivno svi napušimo. Ja više nemam snage da se svađam :(
Orion celi dan zajebava. Na svaka dva minuta nema interneta.
+1 za oba posta.Da li je moguće da je Telekom najbolji izbor? Edited by Anonymous
Link to comment

Meni je Telekomov ADSL (4 Mbit/256 Kbit) poslednjih meseci sve češće i češće pucao, a račun bivao postepeno sve veći. Prešao kod SBBa za 10Mbit i manje para, nije zabagovao još ni jednom mada novi risiver za TV nešto zeza... ali ja ga ne gledam pa me i ne zanima.

Link to comment

Telekom 6 megabita daunloud / 1 megabit aploud, zadnje dve godine, a pre toga nesto manje brzine 4 godine - i nikad nisam imao vecih problema a ni manjih se nesto ne secam. Mozda su losi u Beogradu ali ovde im ADSL sljaka sasvim dobro.

Link to comment
Orion je mega govno.Sent from my iPad using Tapatalk HD
danas se cimao sa njima i ubedio ih nekako da mi daju novi wifi ruter, oni kažu nemaju, ja kažem paš me briga što nemate. I "pronađu" jedan
Link to comment

Šta bre nemaju, ja bila pre 7-10 dana kod njih u Gandijevoj, imali pun ormar!Danas meni tek popodne pukao, reče muž da je radio ok celog dana. Svetli adsl lampica a internet ne, cenim da to definitivno jeste kod njih! Sad sam opet spojila ruter bez splitera i radi, nemam fiksni ali šta da se radi (a i koji će mi..)

Link to comment

Jbm čitam i ne verujem... Koje muke.Ne bih da im pravim reklamu ali za nekih 7-8 godina mislim da sam jednom pozvao sbb.Internet radi besprekorno D3 isto... Verovatno ima veze gde si i kakva je lokalna ekipa...

Link to comment
  • 2 weeks later...

Osnovni „Pošta NET paket“, za koji je zainteresovan najveći broj građana i koji sadrži KDS kablovsku televiziju i pristup internetu brzine od 2 Mbps :frust: koštaće 1.250 dinara mesečno, uz ugovor na dve godine. :rolf:Kako se lako provali da im je Krkobabic direktor :rolf:

Link to comment
Osnovni „Pošta NET paket“, za koji je zainteresovan najveći broj građana i koji sadrži KDS kablovsku televiziju i pristup internetu brzine od 2 Mbps :frust: koštaće 1.250 dinara mesečno, uz ugovor na dve godine. :rolf:Kako se lako provali da im je Krkobabic direktor :rolf:
jeste jadna brzina, ali to je net za 300 dindži, ako dobro kapiram.
Link to comment
Targo 24/12 za 1599 din na 2 godine ako sam dobro razumeo? Šteta što imaju tako dobro rasprostranjenje.
Steta sto nemaju SK i SK+, kao ni Fox kanale... odmah bi presao...Fox mozda i uvedu, ali za SK je skoro nemoguce :(jeste 300 dinara za 2mbps, ali taj net nije dovoljan ni za malo pristojniji SKYPE. Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...