Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

On 31.5.2022. at 1:24, maheem said:

Meni se jako sviđa Oumou Sangare :)

 

Izasao je vremenski lineup: ona je na kraju svega, tek u nedelju uvece - ja sam tada vec u vozu za London :sad: 

Link to comment

spacer.png

 

Ko moze i zeli da uziva u prirodi i koncertu Sirom (nisu mi poznati ostali izvodjaci), ne propustiti priliku. Uzivo su sjajni. Definitivno, koncert koji se pamti.

Link to comment

ici cu na lajbah u ns.

samo je bitno naci smestaj blizu.

jel ide spilerova i dalje ili su nasli zamenu?

jebote od nekog egzita nisam bio u ns.

bas da vidim koliko su se ljudi promenili( iako ce vecinom biti oni isti panjati sa pritisnutog gumba pause)

Link to comment

Ne znam... Jedno od najdražih koncertnih iskustava u životu mi je taj koncert u Domu Omladine, kada se pevač glavni, Jared, zab'o mikrofonom u oko i isekao arkadu. Pola koncerta je onako krvav odradio. :D

Edited by Mercuzzio
Link to comment
17 minutes ago, Mercuzzio said:

Ne znam... Jedno od najdražih koncertnih iskustava u životu mi je taj koncert u Domu Omladine, kada se pevač glavni, Jared, zab'o mikrofonom u oko i isekao arkadu. Pola koncerta je onako krvav odradio. :D

 

E, ja sam bio blizu. Nije se zaboo, nego se neko zaleteo iz publike i oborio mikrofon koji ga je klepio ispod oka.

 

IMG-6722.jpg

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 hours ago, bradilko said:

ici cu na lajbah u ns.

samo je bitno naci smestaj blizu.

jel ide spilerova i dalje ili su nasli zamenu?

jebote od nekog egzita nisam bio u ns.

bas da vidim koliko su se ljudi promenili( iako ce vecinom biti oni isti panjati sa pritisnutog gumba pause)

Lajbah i gosti (Mina Špiler, Katarina Stegnar, Cveto Kobal, Sašo Volmajer, Vier Personen kvartet, The Stroj i njegova svetost Peter Mlakar).

 

Edit:

Malo si mi sumnjiv, slušaš Laibach, tražiš naci smeštaj...

Edited by klimt
  • Haha 7
Link to comment

Ako je neko zainteresovan da kupi dve karte za Rundeka sutra (nedelja 19.6) na Paliću po ceni jedne neka me kontaktira na prajvat mesidž do sutra do 14h. Uslov - preuzimanje karata na Novom Bg. Ne tapkam, ne mogu da idem.

Link to comment

D festival na Dojranu.

Ove godine od 1-3. jula.

Ko je u prolazu za Grčku ili iz Grčke, može da svrati. Pisao sam ovde pre par godina, jako dobar i dobro organizovan festival. 

Da ima šanse, ne bih propustio, ali idemo na odmor tek u avgustu.

https://dfestival.mk/

 

Biće i Dina Jašari za koju sam se uzaludno nadao da će se pojaviti na Exitu.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...