Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

The Wailers održaće koncert 15. jula (19.00) u Botaničkoj bašti u Beogradu, povodom obeležavanja 60 godina nezavisnosti Jamajke. Kao specijalni gost koncerta nastupiće Hornsman Coyote, koji će, zajedno sa Jovanom Matićem, frontmenom Deal Arno benda, izvesti njihov zajednički singl „Još uvek ima nade“.

 

To je sada bend Aston Barretta jr. sina Marlijevog bubnjara. 

  • +1 1
Link to comment
On 6.7.2022. at 7:59, papapavle said:

 Rundek u Bgd 25.8. (@BotaničkaBašta)

 

 

 

Gde kupiti karte?

 

Odgovaram sam sebi, kao i za većinu drugih dešavanja i ovo se kupuje preko tickets.rs (to mu dođe kao tiketmaster, sve drugo je progutao).

Link to comment

spacer.png

spacer.png

spacer.png

 

FAUST - 14.07.2022 - Nürnberg

 

u publici uredno izbrojah 37 zivih dusa plus wayfaring stranger i personal za shankom i miksetom. iznenadjujuce malo. dva stara clana (za pelcer) i toje koji tesko da su rodjeni u vreme prvog albuma fausta. iluzorno je i ocekivati da ce koncert biti na nivou nobody knows if it ever happened (preporucujem da se obavezno odgleda). sadasnji faust je na 40% ludila iz sedamdesetih, ali i to je dovoljno da koncert bude odlican. burici, busilice, zvecke, zvoncici, perkusije....sve se lepo uklapa u kontrolisani haos. slusali su ih i sonic youth i einstürzende neubauten. dah starih vremena se osetio u poslednjoj pesmi kada se sva preostala snaga otela kontroli i propustena kroz pojacala, krenula na publiku.

  • +1 4
  • Wub 1
Link to comment

Stonsi u Beču.

Bolji koncert no pre 5 godina u Spilbergu.

 

Dal što je ono bila poljana i motodrom, a ovo Ernest Hapel stadion, pa je zvuk bio bolji, ne znam ali jače bilo večeras.

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, klimt said:

Uh... Kako ti zavidim....

Nemoj. Zbog ovakvih komentara cu prestati da pišem ovde. Cilj uopšte nije priča vidi gde sam bio, već kratak opis trenutnog stanja. Ja recimo jedva čekam da pročitam izveštaje sa Ring ringa kome ne mogu da prisustvujem, volim da pročitam iskustva drugih clanova sa koncerata. Neki put mi skrenu pažnju na nova imena, neki put razbiju iluzije, a dok sam bio u Srbiji mrzeo sam neke što pišu posle koncerta, a nisu najavili isti pa sam propustio. Uživao i u tvom izveštaju sa "Laibacha" u NSu. Ne možemo svuda i sve, ali je lepo videti i čuti šta se dešavalo. Ne poštujem o world music koncertima jer mislim da na ovom forumu to nije interesantno, no ti koncerti su mnogo zanimljiviji, bar meni. Večeras još jedan heroj iz mladosti, Pat Todd. Ne očekujem ništa posebno osim još jednog ispunjenja želje iz mladosti. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, wayfaring stranger said:

Nemoj. Zbog ovakvih komentara cu prestati da pišem ovde. Cilj uopšte nije priča vidi gde sam bio, već kratak opis trenutnog stanja. Ja recimo jedva čekam da pročitam izveštaje sa Ring ringa kome ne mogu da prisustvujem, volim da pročitam iskustva drugih clanova sa koncerata. Neki put mi skrenu pažnju na nova imena, neki put razbiju iluzije, a dok sam bio u Srbiji mrzeo sam neke što pišu posle koncerta, a nisu najavili isti pa sam propustio. Uživao i u tvom izveštaju sa "Laibacha" u NSu. Ne možemo svuda i sve, ali je lepo videti i čuti šta se dešavalo. Ne poštujem o world music koncertima jer mislim da na ovom forumu to nije interesantno, no ti koncerti su mnogo zanimljiviji, bar meni. Večeras još jedan heroj iz mladosti, Pat Todd. Ne očekujem ništa posebno osim još jednog ispunjenja želje iz mladosti. 

da znaš da bi imao sigurno bar jednog pomnog čitaoca, odmah da se prijavim

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, James Marshall said:

da znaš da bi imao sigurno bar jednog pomnog čitaoca, odmah da se prijavim

Takođe! Možda neki poseban topik.

Edited by klimt
Link to comment

Preksinoć, u Botaničkoj bašti odgledah Wailerse sa sinom.

Pre njih bio je Coyote (+ Jovan u "Još uvek ima nade"). Prijatno veče u prijatnom ambijentu. U publici primećeni Žikica Simić i Anton Partibrejkers.

Daleko je to od pravih Wailersa, ali podmladak pošteno gruva. Sa dva vraćanja na bis, skoro dva sata. Dobar izbor pesama, fini svet u publici.

Svirali su samo 2-3 svoje stvari, sve ostalo Marley.

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
Nemoj. Zbog ovakvih komentara cu prestati da pišem ovde. Cilj uopšte nije priča vidi gde sam bio, već kratak opis trenutnog stanja. Ja recimo jedva čekam da pročitam izveštaje sa Ring ringa kome ne mogu da prisustvujem, volim da pročitam iskustva drugih clanova sa koncerata. Neki put mi skrenu pažnju na nova imena, neki put razbiju iluzije, a dok sam bio u Srbiji mrzeo sam neke što pišu posle koncerta, a nisu najavili isti pa sam propustio. Uživao i u tvom izveštaju sa "Laibacha" u NSu. Ne možemo svuda i sve, ali je lepo videti i čuti šta se dešavalo. Ne poštujem o world music koncertima jer mislim da na ovom forumu to nije interesantno, no ti koncerti su mnogo zanimljiviji, bar meni. Večeras još jedan heroj iz mladosti, Pat Todd. Ne očekujem ništa posebno osim još jednog ispunjenja želje iz mladosti. 
Ja sam i na Exit išao zbog world stage-a

Watcha clan je najbolji exit nastup ikad.
Link to comment

Puh, pa toliko vas je bilo na koncertu, zar se niko ni okvirno ne seca? Dva sata, tri sata? Značilo bi mi zbog planiranja povratka..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...