Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

2 hours ago, I*m with the pilots said:

A vi u Vrdniku (?!) Warpaint 5. juna!

https://www.warpaintwarpaint.com/

Kakve ti sve informacije imaš? :rolleyes:

I to još u Vrdniku, čista egzotika...

Nažalost nema šanse. Do jula sam prezauzet. Valjda ću uspeti posle da se odvučem na "Mi smo narod" i Exit.

Osmak sprema prijemni (traži pomoć), gospođa isčekuje akreditacionu komisiju u firmi ("Sredi mi ove tabele. Ti to nekako bolje umeš."), kod nas u firmi svi navalili na neiskorišćene odmore...

Zbog raznoraznih iznenadnih obaveza, 10 maja nam propadoše karte za Šandorova na Kolarcu (4 Maljčika), ne odosmo u vikendicu za 1.maj...

 

Edited by klimt
Link to comment
  • 2 weeks later...

Konačno precizna informacija:

Laibach - Wir sind das Volk 

02.07. Novi Sad, Dom vojske

Ulaznice za mjuzikl su dostupne na svim Gigx Tix prodajnim mestima.

 

Kakav je Dom vojske, meni deluje mali za ovako nešto?

 

Link to comment
12 hours ago, Filozof manijak said:

Pretpostavljam da će biti bina u dvorištu doma vojske, ima tu dosta mesta napolju

Hvala.

Mesta su numerisana. Videćemo.

 

Link to comment

Inače, ne može da se ovo kupi: "...a paket 3+1 (jedna besplatna ulaznica na tri kupljene) važiće za kupovinu karata u Gigs Tix-u u Pariskom magazinu". Barem nije moglo juče. Zašto - niko ne zna. Pri tome, objavili su da su karte u prodaji od desetog, a ni to nije bilo tačno jer u Gigstixu nisu imali pojma o tome. Organizacija na nivou. Da ne govorim koliko dugo su čekali da ih uopšte i puste u prodaju.

Link to comment
3 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

Inače, ne može da se ovo kupi: "...a paket 3+1 (jedna besplatna ulaznica na tri kupljene) važiće za kupovinu karata u Gigs Tix-u u Pariskom magazinu". Barem nije moglo juče. Zašto - niko ne zna. Pri tome, objavili su da su karte u prodaji od desetog, a ni to nije bilo tačno jer u Gigstixu nisu imali pojma o tome. Organizacija na nivou. Da ne govorim koliko dugo su čekali da ih uopšte i puste u prodaju.

Sve tačno. 

Ja uzeh juče. Ne paket već jednu kartu. 

U pravu je Filozof manijak biće napolju, a u slučaju nevremena u Gradskoj koncertnoj dvorani.

Link to comment

Kakav koncert Pepersa u Pešti majko mila. Ubiše ljudi... od sad svake godine idem gde budu najbliži u Evropi ako nas nastave zaobilaziti :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, arheolog1981 said:

Kakav koncert Pepersa u Pešti majko mila. Ubiše ljudi... od sad svake godine idem gde budu najbliži u Evropi ako nas nastave zaobilaziti :)

Sent from my DN2103 using Tapatalk
 

Daj neki foto/video ;)

Link to comment
On 14.6.2022. at 21:50, Tsai said:

Da li bi neko mozda isao na Stonse u Bec? (15.jul)

Ja, po treći put, posle Beograda i Graza.

Link to comment
On 14.6.2022. at 21:12, Filozof manijak said:

Pretpostavljam da će biti bina u dvorištu doma vojske, ima tu dosta mesta napolju

jel taj dom vojske blizu keja ili na drugom mestu? prikazuje mi dva mesta na maps

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...