Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ne sviraju ništa sa Somewhere In Time već dugo, a to im je najbolji album. Kapiram da fizički ne mogu da iznesu. Mnogo su im dosadne liste, uvek sviraju jedno te isto, retko vade poslastice i to im je baš velika mana.

Meni bilo odlično, doduše popio sam 9 piva, pa otud i onaj post iznad. biggrin.png

Hteo sam da kupim tour majicu, a onda sam video da ih prodaju za 5000 dinara. Yeah, nah.


Zavidim svima koji su čuli Sober uživo. [emoji7]



Link to comment

Arena definitivno nije akustična i to je problem koji nema veze sa izvođačima. Na Kališu 2014. je bilo mnogo bolje i posebno su falile pesme sa albuma Seventh Son of a Seventh Son... prošli put su svirali čak četiri: Can I play with madnesses, Moonchild, SSOASS i Evil that Men do... generalno bolja setlista je 2014. bila jer su tu bile još Phantom of Opera, Wasted Years i Sanctuary.

Sve u svemu je bilo fenomenalno i ovaj put, odlična energija i ekipa a praše matorci za sve pare. Sad se čeka Whitesnake na Tašu 6. Jula, ovo je definitivno poslednja prilika da se čuju...


Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Arena je oduvijek bila užas, Dilanov koncert mi je vjerovatno najgore koncertno iskustvo ikad, što se tiče zvučnog ugađaja a tu ubrajam i svoje nastupe kao i svirke na moto skupovima.

  • +1 1
Link to comment

Užas je bio koncert Tom Džonsa 2009. Mene i drugare žena iza je opominjala da ne pričamo jer ne čuje ništa od nas. Takvo je bilo ozvučenje. I uvek je loše, juče je još bilo dobro.

Link to comment

Nevjerovatno da se tamo trpaju svi a da nisu riješili i dalje taj problem brundanja te betončine, kao u fabričkoj hali. I Santana je tih godina isto bio divljina, samo što smo bili dole u parteru pa nam je bilo veselo, đipali smo pa nije smetalo.

 

The Wall je bio ok, solidan, znači da može da se naštima.

 

Ali kad se sjetim da su tu gurali i onog pijanistu Berezovskog :isuse:

Link to comment
14 minutes ago, James Marshall said:

Arena je oduvijek bila užas, Dilanov koncert mi je vjerovatno najgore koncertno iskustvo ikad, što se tiče zvučnog ugađaja a tu ubrajam i svoje nastupe kao i svirke na moto skupovima.

Jao, jeste i meni. Gde god da staneš, zvuk je bio očajan, čak i u prvim redovima.

 

Arena je, što se zvuka tiče, kako ti se zalomi otprilike. Sve zavisi u kom si delu.

 

Meni na Kejvu 2X bilo super, jednom u parteru, drugi put na tribinama, a mnogi su se žalili na zvuk.

 

Koen-isto odlično bilo, skoro pa religijsko iskustvo.

 

Ipak, najgora na svijet za ozvučavanje je Hala sportova.

Link to comment

Slazem se da je setlista dosadna, sa izuzetkom sinoc Sign of the Crossa i Clansmana (obe iz Blaze Bailey ere) gde su pokidali pa skoro bolje nego na albumu. Uzgred, svaka im cast kako imaju energije i volje da sviraju stalno jedne te iste stvari. Posebno sam "popizdeo" :) jer je setlista bila identicna onoj iz Zagreba pre par dana, ali ko mi je kriv pa sam gledao sta su tamo svirali pre koncerta. Ipak, ocekivao sam bar jednu-dve promene, a ono nista. :(

 

 Seventh Son je meni licno najbolji album, uz Killers i X-Factor koje posebno volim. Tako da cekam i nadam se i dalje tom danu kad cu cuti uzivo pesme poput Strange Worlda, Infinite Dreams, Prodigal Son, Purgatory, Back in the Village, The Clairvoyant...

 

I da, setih se sad Dikinsonovog odgovora na pitanje: "Zasto nikad niste odsvirali Alexander the Great uzivo?". A covek mrtav-hladan odgovara kao iz topa: "Nismo je jos uvek uvezbali!" :D

Link to comment
3 hours ago, Ptica trkacica said:

Dajte neke fotke sa Mejdena :)

Imaš video snimke od sinoć. Šta će ti fotke? 

 

 

  • +1 2
Link to comment
19 minutes ago, wayfaring stranger said:

Imaš video snimke od sinoć. Šta će ti fotke? 

 

 

Upravo videh na tviteru kako se bend zahvaljuje beogradskoj publici, kao i nekoliko videa i fotki.

 

Iako me u principu nervira mahanje telefonima, umesto uživanja u koncertu, volim da vidim fotke i videe posetilaca, posebno sa koncerata na kojima nisam bila.

 

Ponekad  bolje uhvate atmosferu nego one zvanične.

  • +1 1
Link to comment

Kada smo već kod toga, na koji server osim Youtube mogu da se uploaduju video snimci, a da se ne brišu duže vreme? Imam nesto snimaka sa koncerata pa bih okačio. 

Link to comment

Jebem mu mater, odgledao sam nekoliko snimaka i Bruce peva čini mi se dve oktave niže, to jednostavno nije više ono njegovo vrištanje i visina. Dont get mi vrong, i dalje peva kao bog za svoje godine i nije mi to toliko bitno, ali svakako se oseti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...