Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

koncerti

Featured Replies

  • Replies 10.6k
  • Views 927.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • kakvi su to ljudi...   posle bg koncerta u areni mislim 2011 sam prisao 3D-ju i rekao mu da imam divnu drugaricu koja boluje od teske depresije i da veceras nije mogla da bude tu da ih vidi.

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Massive Attack sinoć posećeni i pronađeni veličanstveni, kao i uvek! Imao sam dvojbu da li da se cimam do Bristola, ali nakon noćašnjeg iskustva, gorko bi zažalio da nisam. Jer uvek je najbolje kući

  • Ian Mancunian
    Ian Mancunian

    Oasis na Wembliju, u sredu. U nekim momentima je izgledalo da će se stadion raspolutiti na pola - 80k ljudi koji dva sata, ni jedne sekunde ne staju sa horskim pevanjem, skakanjem, grljenjem i nekom g

Posted Images

3 minutes ago, morgana said:

 

Bas ih volim, ova vijest mi je podigla serotonin za 300%

I meni.

Još sam pre cirka dve nedelje kukao kako ih nema nigde u blizini, na ovogodišnjem turu.

Sutra...:wub:

 

 

Bilo odlično večeras!

 

20220515-235952.jpg

Ostala mi je karta viška za koncert Tool-a u Budimpešti 24.maja.

Ovo je lokacija :

 

image.png.ff49ff07b500f80d2d354e7470b5100d.png

 

Ako je neko zainteresovan da je otkupi, neka mi se javi na pm. 

Cijena, prava sitnica: 100jura

On 13.5.2022. at 2:24, palfoot said:

Sutra...:wub:

 

 

vrlo seksi svirka bila :D

@beyoncé

 

vidim da je nekima bilo prekratko, meni sasvim zaokruzeno. kanda zbog objektivnih okolnosti ne bih podneo da je duze jerbo ne mogu da svarim onaj nedostatak ventilacije u domu, em sto mi je to bila prva post-kovidna riziko hamam situacija, sa petsto naguranih dusa u konzervi sardine i oblaku dima. tak ceznem za svojim nepusackim pravima jednom u srbadiji. :cry:

svirka - dosta orgazmicnih momenata na nenajvecim hitovima, pain zvucala tek solidno. neocekivana obrada wicked game, meni je to promaklo.

atmosfera teskog pandemonijuma, sve sa performans indastrijal udri pa stani predgrupom SJW-a. opazih neke mracne scenske njuske a i pristojnityja par, a organizovali mjetalci. :evil:

 

pritom isao sa ortakinjom iz bostona, koja vec 10-ak godina nije tu i svaki put ima neki kultursok kad sleti. pored neregulacije dima i maski svuda bez, konstanta je napredni beograd u konstraktAhu svaki put, uvek je sve razrovareno, od aerodroma preko zemunskog keja do mordorskih kula. :D

 

Edit : Motion nije bila, veliki fav i prvo upoznavanje sa njima

Edited by palfoot

meni je duzina isto bila taman, pogotovo u celini sa hide. mada nije sad toliko zagusljivo, nije se mnogo pusilo realno, nije to kao nekad.

 

e: niko nije bio na dcd? :)

Edited by Krošek

13 hours ago, Krošek said:

meni je duzina isto bila taman

 

 

+1

optimalna dužina.

nemam ni kapaciteta za više poslednjih godina.

 

super mi je bilo što su svi igrali.

bilo je i dosta živopisnih pojava, mnogi od njih su pričali ruski (il ukrajinski, nemam pojma).

Vojko Fau 23. juna u Barutani, 24. u Nišu, 25. u Novom Sadu

Spreman, snabdeven, odmoran i naoštren za departure u Tauron Arenu Krakow.

 

IMG_20220521_181654_950.thumb.jpg.2f0554c74962887ebf72da9ca1c250a1.jpg

 

Vidimo se u Pešti u utorak :wub:

41 minutes ago, Filozof manijak said:

Spreman, snabdeven, odmoran i naoštren za departure u Tauron Arenu Krakow.

 

IMG_20220521_181654_950.thumb.jpg.2f0554c74962887ebf72da9ca1c250a1.jpg

 

Vidimo se u Pešti u utorak :wub:

 

Ideš na oba koncerta? :ziga:

Jel ide neko na Arsenal fest 1.7. na Placebo maybe?

Edited by Svemir Zeka

1 minute ago, Svemir Zeka said:

Jel ide neko na Arsenal fest 1.6. na Placebo maybe?

Jul valjda, a ne jun

1 minute ago, Lezilebovich said:

Jul valjda, a ne jun

da, da, ček editovaću

 

krenula sam da pišem 30., pa kao dan posle je 31., pa shvatim da nije 31. nego 1. ali ostade šesti mesec :D

Edited by Svemir Zeka

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.