Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Quote

Zbog izuzetno velikog interesa za kupnju ulaznica za koncert Rage Against the Machine u Areni Zagreb, došlo je do usporenja procesuiranja narudžbi kod plaćanja kreditnim i debitnim karticama. Kako bismo omogućili našim kupcima zadovoljavajući nivo usluge privremeno smo prisiljeni obustaviti prodaju ulaznica za navedeni događaj. ULAZNICE NISU RASPRODANE i prodaja će biti ponovno pokrenuta danas u 14:00 sati. Ispričavamo se zbog nastalih poteškoća.

 

ovo izgleda ima da plane.

Link to comment

Jedan od najboljih punk bendova devedesetih, totalno nepogledani. na 30 min je moja omiljena stvar ali sve su strava. Škoti, ako me sećanje ne vara

 

 

Edited by Hermetico
Link to comment

Lemonheads, 1.5.22 Erlangen
Totalni raspad je jedini moguci opis. Yotam je kantautor koji je otvorio koncert. Veoma pozitrivan lik sa akustarom je lepo zabavio. Oseca se neverovatan uticaj Lemonheadsa. Nakon 45 min pauze izlaze zvezde. Prva pesma , hajde da se malo nameste i usviraju, druga pesma, ovi se nisu usvirali, treca pesma, ovi nisu ni vezbali zajedno, cetvrta pesma, Dando ili se drogira ili je pijan. Peta pesma, i pijan je i drogiran. Sesta pesma, hocemo kuci? Nakon It's a shame uzima akustaru i solira sa sve par obrada (Abandoned Lucinde Williams, Sound of the speed of the loneliness John Prinea i sl.) Na scenu se vracaju Lemonheads i zvuce malo bolje, ali opsti utisak je najbolje pokazala publika tako sto su prilikom izlaska na binu dobili ovacije, a na kraju je samo desetak entuzijasta pokusalo da trazi bis. Kada su videli da to nikoga ne inetresuje, odustali su posle 15 sekundi.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

  • +1 2
  • Hvala 1
  • Tužno 2
Link to comment
14 minutes ago, wayfaring stranger said:

Lemonheads, 1.5.22 Erlangen
Totalni raspad je jedini moguci opis. Yotam je kantautor koji je otvorio koncert. Veoma pozitrivan lik sa akustarom je lepo zabavio. Oseca se neverovatan uticaj Lemonheadsa. Nakon 45 min pauze izlaze zvezde. Prva pesma , hajde da se malo nameste i usviraju, druga pesma, ovi se nisu usvirali, treca pesma, ovi nisu ni vezbali zajedno, cetvrta pesma, Dando ili se drogira ili je pijan. Peta pesma, i pijan je i drogiran. Sesta pesma, hocemo kuci? Nakon It's a shame uzima akustaru i solira sa sve par obrada (Abandoned Lucinde Williams, Sound of the speed of the loneliness John Prinea i sl.) Na scenu se vracaju Lemonheads i zvuce malo bolje, ali opsti utisak je najbolje pokazala publika tako sto su prilikom izlaska na binu dobili ovacije, a na kraju je samo desetak entuzijasta pokusalo da trazi bis. Kada su videli da to nikoga ne inetresuje, odustali su posle 15 sekundi.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Ja se još dvoumio za skok do Zagreba i gledanje istih, sad možda i nije loše ispalo što nisam uspeo da se organizujem.

  • +1 1
Link to comment
On 3.5.2022. at 9:36, wayfaring stranger said:

Lemonheads, 1.5.22 Erlangen

 

Jedina dobra stvar koja je ostala Lemonhedsa je Evanov glas.

 

Dry Cleaning @Paradiso, Amsterdam 03.05. 2022

 

Poslednji koncert na turneji u punoj velikoj sali. Bio sam na gornjem nivou kao pravi rojalti. Predrupa je bila neka sanjiva šugejzerka koja bi bolje prošla u intimnijoj atmosferi.

DC odlični i čini mi se prijatno iznenađeni odazivom publike. Jedino što bih voleo je da pevaljka malo i zapeva u budućnosti.

 

11186-C08-07-B2-4-FEF-8-AAE-C78-A3-DB872

9-C8-A4-F54-C736-4442-B5-DF-F851-C6-E3-C

 

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...