Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

10 minutes ago, Pexa said:

Ok, brat izvinjavam se sto ne znam Mikijevo porodicno stablo. A kad je to Kole nastupao kao duo? Zadnji put pred Covid bio solo u Brodu, nikad ga kao duo nisam slusao. Nego aj ti meni kazi posto si sigurno upucen da li su Roberti posle 20+ god najureni iz benda, ili su sami izasli ili sta se desava posto Kole misli da nije bitno da se o tome kaze nijedna jebena rec.

izgubljeni vikend, u vreme jesenjeg orkestra danijela kovaca + kralj cacka. kafanske price za cobane budale isped dragstora. za mua (za mene).

 

Link to comment
1 minute ago, holden kolfild said:

izgubljeni vikend, u vreme jesenjeg orkestra danijela kovaca + kralj cacka. kafanske price za cobane budale isped dragstora. za mua (za mene).

 

Ma pusti Jesenji orkestar sa Danijelom, to bilo odavno, bio sam ja i na tome. Sa Kraljem Cacka ga nisam gledao. Ja pitam kad je on kao duo izvodio svoje Prezir pesme? Vise puta sam ga gledao solo po bg kaficima, pa cak i jednom kad svirao na otvaranju onog radija Milutina Petrovica na Bulevaru. Mozda sam propustio, moze da se desi posto ja nisam na fejs, tviter i tim stvarima. 

Momci drago mi je sto ste vi uzivali. Ja sam na pola hteo da izadjem, a onakav raspad na bisu ne znam kako sam izgurao.

 

Link to comment
19 hours ago, Pexa said:

Da. Ja sam ocigledno jedini u publici bio zgrozen sto covek promenio pola benda posle 20+ godina i nije osetio potrebu da rec o tome kaze, da predstavi novi bend (ako je to uopste nova stalna postava). To je ponizenje i za Roberte i za ove "nove". O krsu kako zvuce sam vec pisao.

neko je spomenuo tokom večeri da robert ne svira zbog obaveza u partibrejkersima.

Link to comment

Zivana, Robert svira sa Brejkersima odavno i to mu nije smetalo da svira u Preziru, covek je u Preziru (bio?) 25 godina.

Ja se iskreno nadam da je ovo u subotu bio samo propali experiment, ali plasim se da gresim:sad:. U situaciji kad se Kole "pravi mrtav" moze samo da se nagadja.

Link to comment
22 hours ago, centrifuga said:

Vi, (prekrasni ppp-ovci) u Nemačkama - ima li neko generalno pravilo za Dojčland kad počinju koncerti u odnosu na 'doors open' vreme? Išao bih na Suede u maju u Columbianhalle ali imam neki događaj to veče koji će trajati do 10. Za Suede kaže doors open at 8.

Pitam jer sam se na ovom kontinentu 2 puta zajebao - krenuo nonšalanto sat i po nakon vratootvora kontajući te predgrupa, te dok se tonci omace  te dok se ovi ponapijaju u bekstejdžu i stigao malo pre bisa.

 

A sta pise za sam pocetak koncerta? Iz mog iskustva koncerti uglavnom pocinju na vreme, dakle ako pise na karti da je u npr. 20h a vrata se otvaraju u 19h, racunaj da ce koncert poceti do 20:20.

Mislim da nema mnoo smisla da ides na kocert posle 22h

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
9 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

A sta pise za sam pocetak koncerta? Iz mog iskustva koncerti uglavnom pocinju na vreme, dakle ako pise na karti da je u npr. 20h a vrata se otvaraju u 19h, racunaj da ce koncert poceti do 20:20.

Mislim da nema mnoo smisla da ides na kocert posle 22h

Sad vidim da ima start na Columbianhalle sajtu (20) osim door open (19) dok na Suedeovom sajtu samo ovo drugo. Kartu još nisam kupio - znaću za mesec dana da li taj dogadjaj mogu da premestim.

Hvala mnogo!!

Link to comment

Posle zasto je Djordje David kod Sase Popovica... Zatezu Stoun Templ Pajloci, zateze Elis in Cens, zateze Generacija Funf, zateze Birfest, pa mora covek nekako za crni ruz, lak i helanke da zaradi. 

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

kakvi ste smarači, ja pitao na temi gdje smo pisali o Bjesovima, niko ništa :tongue:

s pandurima nećemo da se mešamo  :tongue:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...