Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Ajd javiću. Imam standardnu fan ekipu s kojom idem na Bjesove, al nešto smrdi da nećemo ovaj put da se skupimo. Tako da ćete vi da mi budete rezervna varijanta :cool: :inn:

Edited by Svarog
Link to comment
17 hours ago, Svarog said:

Ajd javiću. Imam standardnu fan ekipu s kojom idem na Bjesove, al nešto smrdi da nećemo ovaj put da se skupimo. Tako da ćete vi da mi budete rezervna varijanta :cool: :inn:

pa ovo je za ban, šta radi ova moderacija. 

Link to comment

Posle 3 godine koncertnog celibata (poslednji behu Vijagra Dečaci 2019), preksutra ni manje ni više nego ćale :wub:

 

Screenshot_20220329-115330_Chrome.thumb.jpg.8608e06c49ca34274b54aea8d36c521f.jpg

 

Dodatni nadražaj je i da se dešava u istorijskoj koncertnoj sali (lepa zgrada i spolja i iznutra) koja se godinama renovirala pa da i to pokrijemo

 

  • +1 5
  • Wub 2
Link to comment
5 minutes ago, Radoye said:

Ja zakasnio za karte jbg.
Ali sam vec overio dve svirke otkad je krenulo :)

 

(Ne Kejva, naravno)

na sajtu pise da ima jos nesto malo karata (ali bas na Massey H sajtu, ne kod tickets-kurac-palac preprodavaca)

 

meni ce biti tek drugi put - propustalo se, otkazivalo do zla boga. Prvi - u SKC, cim je 'Nebo nad Berlinom' izdominiralo bioskope i festove. Bilo fantazija

Link to comment

29.03.22 Madrugada - Muffathalle, MiNken

Predgrupa Darling West, veoma prijatno iznenadjenje. Sjajni uzivo. Madrugada mnogo bolja uzivo nego na albumima. Odlican izbor pesama, sjajno uklopljene. Nekim pesmama su izmenili aranzmane. Publike izmedju 700 i 800.
Only When You're Gone su posvetili Mark Laneganu.
 

spacer.png

viber-image-2022-03-29-22-29-32-075.jpg

spacer.png

spacer.png

 

Zanimljiv video. Sinocna predgrupa u obradi Madrugade
 

 

Edited by wayfaring stranger
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Nakon smrti gitariste (negde 2007-2008) raspuštena je originalna postava. Pevač ima 4-5 solo izdanja. Chimes at midnight je novi album koji je izgleda štampan sa pozlatom jer vinili koje sam video po prodavnicama koštaju 45-53e. Nisu imali na koncertu. Proveri I ostale albume Madrugade. Ima tu odličnog materijala. Došao kući u 3 ujutro, u 6 na posao pa sam zbog umora napravio par grešaka u kucanju. Darling west obrađuju Majesty, Madrugade, a München se pravilno piše MinKen. 

spacer.png

 

  • +1 1
Link to comment

jesu bili u beogradu pre neku godinicu king gizzard and the lizard wizard?

cini mi se da su bili u zagrebu ili treba da dodju ovog leta.

( nisam siguran)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...