Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Al stvarno ne verujem da se i deo publike Slayera i policajaca preklapa.
Овде. smiley_police.gifВелемајстора бубњарских синкопа бих гледао пре него Ломбарда (да је Бостаф остао у Слејеру, имали би приоритет) па макар крепао од можданих грчева које изазива она одвратна појава од циктавог фронтменског новодопца, а ценим да ћу срести и мог идола:
- Била је то једна од ретких свадби на којој није било трубача и народне музике. Замолио сам чланове бенда (Неверне бебе) да донесу најјаче озвучење које су имали. Неки наши пријатељи и пословни партнери били су потпуно згранути кад су музичари кренули да грувају. Почели су да се врте на столицама и распитују хоће ли до краја свадбе тако свирати. Објаснио сам им како ће они, ипак, морати да поднесу Стинга, Лед Цепелин и Вајт Снејк, као што ми трпимо њихове Цице, Мице и трубаче. Уз тај звук добро се провео само мали део наших гостију али је на крају ипак већина била задовољна. Нисам желео да направим компромис и да се на сопственој свадби осећам као на свим сличним слављима.
У новој "Глорији" има још лепих мисли Николе Самарџића, па похитајте по свој примерак.

Свеједно, жао ми сиромаха из Слејера, али ценим да су ипак понајвише прсли због смедеревских и београдских светковина у славу Шејтану, распоређених у непуних месец дана:

Festival 30.-31.05. * E X P O Hala, Beograd*- L E G A C Y FestivalCena za komplet karata: 4000dinCena posle 10. Aprila 2008.: 4500dinJednodnevna karta (posle 10. Aprila): 3000din
Castle Festival, Smederevska Tvrdjava, 01-05 JulCena za svih 5 dana i dalje 5300 dinara
И сад се ти уклопи с овим цифрама горе, "Кољачем" на Ташу и "Ноћном жељом" на Егзиту... Прескуп је спорт бити металац у Србији. Још, кад сте већ грунули да хвалите зулуфћара: ко није одгледао ислужене раге Генг оф фор (са све Алигрудићем који у "Шири даље" пози клапће и цичи као каква сеоска млада на "Волим униформисане мушкарце"), те нуклеарни булдожер од Шелака онај викенд - зајебао се за све паре. Јесте да БМ4БП зна да довуче свакакве досадњаковиће, али због оваквих ствари му се праштају сви гушитељи које сам до сада морао да отрпим.
Link to comment

Upravo je stigla vest da je otkazan i "Kestl fest" zato sto je prodato samo 300 karata. Nista se nije poklopilo ni sa cim i niko ne kupuje karte ni za sta.

Link to comment
"U klubu Blue Moon (Zmaj Jovina 4, hodnik prema ex-Lotos baru, vrata levo), usubotu, 14. juna (tacno vreme jos nepoznato), po simbolicnoj ceni karata (josnepoznatoj), moci ce se odslusati cca jednosatna (a mozda i duza?) svirkabenda u sledecem sastavu:- Aleksandar Djukic Djuka na basu i mikrofonu,- Bojan Vulin na gitari,- Branislav Popovic na bubnjevima.S obzirom da su ove tri osobe krajem 80-ih i pocetkom 90-ih najduze i najcescepredstavljale okosnicu benda Nesalomivi, te imajuci u vidu da ce (poinformacijama iz izvora bliskih) to vece svirati iskljucivo (ili pre svega) pesmeNesalomivih (ukljucujuci, izmedju ostalog, "Ja imam ideju", "95-52-95", ali ineke do sada nikad izvodjene) - mozda se ovo moze smatrati reunion-omNesalomivih?
Link to comment
Upravo je stigla vest da je otkazan i "Kestl fest" zato sto je prodato samo 300 karata. Nista se nije poklopilo ni sa cim i niko ne kupuje karte ni za sta.
Drug Djavo je na samrti! Ne dajmo pravoslavcima da pobede. Kupicu tri karte! Daj... pet karata!!!
Link to comment
Upravo je stigla vest da je otkazan i "Kestl fest" zato sto je prodato samo 300 karata. Nista se nije poklopilo ni sa cim i niko ne kupuje karte ni za sta.
Kao "uteha" na Tashu 1. jula sviraju Dzudasi i Cavalera Conspiracy :rolleyes:
Link to comment
И сад се ти уклопи с овим цифрама горе, "Кољачем" на Ташу и "Ноћном жељом" на Егзиту... Прескуп је спорт бити металац у Србији.
Heliša, isto tako ne zaboravi da nam 1. jula na Taš dolazi Judin Sveštenik ;)
Link to comment
na zalost, vaseduva ima dobre informacije ili se obojica snabdevamo u istoj kafani, sto nema sanse. da, sve je pucanje ovih dana. mislio sam da je ovo moje sa go4 presedan, ali nema veze. evo, ni ovaj brown nije prosao 200 karata, slayer otkazani, police karte idu katastrofa, kejvov promoter pusta buvu da je otislo preko 18k karata (totalno nerealno, mada, sta je pa ovde realno?), a bice da tom informacijom pokusava da namakne jos hiljadu-dve da makar isplati svoje troskove i ostane na nuli. ok, sustinski me za vecinu njih zabole levo jajce jer gro istih pare navatava od politickih partija, citaj finansijera istih, tako da niko ne gubi svoju lovu, a budzeti su tu da se prazne. ipak, tesko da prija ovakva situacija, cak ni meni, da se nadovezem na indyjevo iskenjavanje od pre neki dan. sto rece jedan od organizatora jednog od vecih koncerata ovih dana danas na kahvi: "ne treba nikad vise nista raditi u junu u beogradu". tuzno, ali istinito.
koliko cujem i za Exit se ove godine vrlo slabo prodaju karte.
Link to comment

Cavalera Conspiracy album godine!!!a u komsiluku svira i najveci bend ikada ko moze neka oded?lekJul 12 2008 8:00P Club Orlando Dubrovnik

Link to comment
a u komsiluku svira i najveci bend ikada ko moze neka oded?lekJul 12 2008 8:00P Club Orlando Dubrovnik
ne bih da protivrecim ali na koncertu nisu nista posebno. Bili predgrupa Jon Spenceru i ja se propisno smorio.
Link to comment
ne bih da protivrecim ali na koncertu nisu nista posebno. Bili predgrupa Jon Spenceru i ja se propisno smorio.
:D nisi prvi koji je to rekao za tu svirkumalo udaram po epitetima cisto da zainteresujem a meni jesu mnogo dragi
Link to comment
:D nisi prvi koji je to rekao za tu svirkumalo udaram po epitetima cisto da zainteresujem a meni jesu mnogo dragi
Pazi u to vreme mi je Dalek bio sasvim O.K. Prijatelj je to slusao i dao mi. Delovali su mi kao super predgrupa ali uzivo su zaista bili smor, pa se i ne secam kad sam ih zadni put stavio u plejer. No hard feelings.
Link to comment

- Branislav Popovic na bubnjevima.@holden kolfild da li možda imaš (znaš nekoga) ili neki video-fotka ovog čoveka? ako ništa, barem godište ili bilo kakvu informaciju. hvala unapred.

Link to comment

pa to je bubnjar nesalomivih? :Puslikacemo ga u klubu blue moon (zmaj jovina 4) u subotu, 14. juna (tacno vreme josnepoznato) - mozda se ovo moze smatrati reunion-om nesalomivih? ;)

Link to comment
uglavnom je uvek taj paradoks u nas. treba živeti s' tim i nositi na leđima sve vreme. možda bih se pre dve godine žešće iznervirao da sam čuo za tako nešto. kao da dolazi cirkus a ne alternativni bend. ncatbs nije moja šolja čaja od nane, ali razumem dobro ko je on i kako ga treba tretirati.
o kojem alternativnom bendu govoris??
Још, кад сте већ грунули да хвалите зулуфћара: ко није одгледао ислужене раге Генг оф фор (са све Алигрудићем који у "Шири даље" пози клапће и цичи као каква сеоска млада на "Волим униформисане мушкарце"), те нуклеарни булдожер од Шелака онај викенд - зајебао се за све паре. Јесте да БМ4БП зна да довуче свакакве досадњаковиће, али због оваквих ствари му се праштају сви гушитељи које сам до сада морао да отрпим.
xaxa, koje, more, dosadnjakovice? tuxedo? to da. nevidjeni triperi.nego, mjetalci, sta vi velite na ovo (minus spodoba sa bradicom):l_b3908f70cc1dec8756153cb15824c20e.jpghttp://www.myspace.com/karrasberlinnije moja solja caja ni priblizno, ali bih se rado oprobao u privodjenju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...