Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

ko zeli u kroaciju:BOB DYLAN Jedini koncert na teritoriji bivse YUVarazdin, 13.6.2008Bob Dilan ce odrzati jedini koncert na teritoriji bivse YU u Varazdinu, u Hrvatskoj,u okviru Radar Festivala, 13. Juna 2008. Koncert će biti održan na Gradskom Stadionu, u Varaždinu. Prodaja ulaznica i paket aranzmana (ulaznica + prevoz: TICKETLINE Beograd, www.ticketline.co.yu, Tel: 011 ? 20 30 570Cena ulaznice do 30. Aprila je 3.000,00 dinara, a posle ovog datuma, 3.500,00 dinara.

Link to comment
ko zeli u kroaciju:BOB DYLAN Jedini koncert na teritoriji bivse YUVarazdin, 13.6.2008Bob Dilan ce odrzati jedini koncert na teritoriji bivse YU u Varazdinu, u Hrvatskoj,u okviru Radar Festivala, 13. Juna 2008. Koncert će biti održan na Gradskom Stadionu, u Varaždinu. Prodaja ulaznica i paket aranzmana (ulaznica + prevoz: TICKETLINE Beograd, www.ticketline.co.yu, Tel: 011 – 20 30 570Cena ulaznice do 30. Aprila je 3.000,00 dinara, a posle ovog datuma, 3.500,00 dinara.
A koja je cena sa prevozom? Gledam na sajtu ali nigde ne mogu da nadjem. Edited by pavllle
Link to comment

NOV MALI FESTIVAL @ SUBOTICA Ambush festival ? festival new age muzike1.4.-petak, klub Mladost (ex Mini Club) - bendovi iz Srbije:ANA NEVERwww.myspace.com/ananeverZEMLjA Br. 9http://www.myspace.com/zemljabr912.4.-subota, scena pozorišta Kostolanji Dežo53 (Austrija)http://www.myspace.com/ikilledglioksizomMAN ZERO (Hrvatska)http://www.myspace.com/manzer013.4.-nedelja, scena pozorista Kostolanji DežoPOZVAKOWSKI (Madjarska)http://www.myspace.com/pozvakowskiwww.pozvakowski.hu(svaki dan u 21 - ulaz besplatan) Ambush-copy.jpg

Link to comment

Pametniji od Jarbola, brzi od Fejk Madonaz Andrver, iskreniji od Psihopolisa, poznatiji od Paste ZZ.Never mind novi talas nostalgija - here's the bollocks!Have no fear, Union is here!4kwheg.jpg

Link to comment

josh malo rexa, sreda, 21.305036816.jpg6 electric guitars6 ampscircleParticipants :Ivan Chkonjevitj ( Ana Never )Nenad Bogunovic ( Noiser )Dusan Filimonovic ( Went )Dusan Zica ( Shining Shitbox )Ivan Vukic ( ex Fonograf )Vukasin Djelic ( B.N.S. )Six guitarists and their amps are placed in one circle. They will perform Cycle-delic Music In Six Parts. http://www.last.fm/event/563550statistike sa dvojicom se intenzivno druzzimsa jednim sam razmenjivao veoma explicitne umetnichke contente / kontakte?jednog redovito otpozdravljamna last.fm-u navijam za circle jerk :lol: presvetla bLogorodice scta :ph34r:

Link to comment
The Police definitivno na UšćuBeogradski koncert britanske grupe The Police 24. juna, koji je danas najavila producentska kuća Music Star, definitivno će biti održan na Ušću, saznaje Popboks.Takođe smo saznali i da će cene ulaznica biti od 2.500 do 3.500 dinara, i 200 evra za VIP prostor.The Police je krajem 70-ih i u prvoj polovini 80-ih bio među najtiražnijim pop bendovima; prošlogodišnje ponovno okupljanje Stinga, Stewarta Copelanda i Andyja Summersa izazvalo je veliko interesovanje širom sveta.Povratnička turneja Policea našla se na vrhu Billboardove liste najunosnijih prošlogodišnjih rok putešestvija.
http://www.popboks.com/vest.php?ID=7180:)
Link to comment
A koja je cena sa prevozom? Gledam na sajtu ali nigde ne mogu da nadjem.
Do 15. maja, u Ticketlineu će se praviti spisak zainteresovanih za autobuski prevoz; o realizaciji i ceni aranžmana odlučiće se u zavisnosti od broja zainteresovanih za organizovani prevoz.
Link to comment

Zvao Ticketline prijavljivanje je do 15og za bus a cena je 4200 za povratnu kartu +3000/3500din za ulaznicu.Povratna karta ima tendenciju pada u zavisnosti od broja prijavljenih ali ja za sada tolika.

Link to comment

akusticni the posies, sinoc @ ck13, ns.najpre izvinjenje rasu zbog pogresne informacije da karata vise nema. kada sam se raspitao u bgdu to su mi rekli, a ispostavilo se kao potpuna glupost <_< elem, sinoc.pravo sa vrha omiljenih mi (najboljih, -_- ) power pop grupa ikada. bend koji ima dva Autora ne moze da ne valja. jednog smo upoznali prosle godine, a drugi, auer bucmasti jon mi je tako sjebao mozak da i dalje ne mogu da se opasuljim.fantasticni vokali i melodicnost ispod koje se krije ubijanje dzitre i koja tera na djipanje kao da je ispred ceo bend.i prica izmedju pesama je bila beskrajno zabavna, sa sve prizivanjem garwooda da se pojavi.

ken: gde je g.? g., dodji na binu.publika: nije ovde.ken: ima li neko njegov broj? zovite ga.a. (zove na mob.)mob: zauzecea: zauzet mu je tel.s. (iz pozadine): sa mnom prica, na putu jeken i jon (zapocinju pesmu tuznih lica): g.'s not here tonight, he's not here tonight... :D

kacim posle celu listu, evo nekih od pesama: hate song, ontario, everybody is a fucking liar, golden blunders, flavor of the month, dream all day, please return it, solar sister. i poseban :Hail: za coming right along.

Link to comment
najpre izvinjenje rasu zbog pogresne informacije da karata vise nema. kada sam se raspitao u bgdu to su mi rekli, a ispostavilo se kao potpuna glupost <_<
Sve je u redu, video sam i druge komentare na temu 'rasprodatih' karata. A to što nisam otišao je posledica neke moje neorganizovanosti.
Link to comment

Ovo je tako dobro da sam morao negde da stavim----------------------------------------------------------Potpisivanje manifesta za spas rokenrola u Srbiji----------------------------------------------------------Udruženje "Rok inicijativa" i opština Savski Venac danas su najavili da će 24. aprila organizovati "Veliku rokenrol tribinu", koja će se završiti potpisivanjem "Rokerskog manifesta" i "Deset rokenrol zapovesti" čiji je cilj spas rokenrola u Srbiji.Organizatori tribine najavljuju i formiranje "grupe za pritisak - Rokenrol ministarstva u senci", čiji će članovi postati po želji prisutni u sali opštine Savski venac.Na tribini najavljenoj pitanjem "Kako je, zašto je i da li je propao rokenrol u Srbiji i šta da radimo da mu pomognemo", učestvuju rok novinari Duško Antonić, Branko Rogošić i Branimir Lokner, i frontmen benda "Ortodoks Kelts" Aca Seltik.Kako je najavljeno, tribina počinje u četvrtak u 19.00, a nastupiće i rok bend "Fri entrans", sastavljen od učenika osnovne škole "Radojka Lakić".

Link to comment
Ovo je tako dobro da sam morao negde da stavim----------------------------------------------------------Potpisivanje manifesta za spas rokenrola u Srbiji----------------------------------------------------------Udruženje "Rok inicijativa" i opština Savski Venac danas su najavili da će 24. aprila organizovati "Veliku rokenrol tribinu", koja će se završiti potpisivanjem "Rokerskog manifesta" i "Deset rokenrol zapovesti" čiji je cilj spas rokenrola u Srbiji.Organizatori tribine najavljuju i formiranje "grupe za pritisak - Rokenrol ministarstva u senci", čiji će članovi postati po želji prisutni u sali opštine Savski venac.Na tribini najavljenoj pitanjem "Kako je, zašto je i da li je propao rokenrol u Srbiji i šta da radimo da mu pomognemo", učestvuju rok novinari Duško Antonić, Branko Rogošić i Branimir Lokner, i frontmen benda "Ortodoks Kelts" Aca Seltik.Kako je najavljeno, tribina počinje u četvrtak u 19.00, a nastupiće i rok bend "Fri entrans", sastavljen od učenika osnovne škole "Radojka Lakić".
Bah, svojevremeno su se dokoni starci i besne domacice domundjavali po Mesnim zajednicama kako da doakaju bludnoj i lenjoj r'n'r mladezi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...