Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

gde? zar nije to u nedelju?
U Route 66 bilo, da pokazu kako su uvjezbali ona tri rifa. U nedelju je za plebis :P Ovdje napisah nesto opsirnije. Edited by Atreid
Link to comment
U Route 66 bilo, da pokazu kako su uvjezbali ona tri rifa. U nedelju je za plebis :P Ovdje napisah nesto opsirnije.
u jbt, vidim da cu da se zaletim u nedelju. ionako dolaze dva ortaka zabara (iskljucivo zbog patke), pa imam opravdanje pred sobom sto cu da se obrem na toj hipi svetkovini.
Link to comment

Munjevita svirka za 300 prijateljaAutor: Sava Stefanović | Foto: J. Jarić | 09.07.2008 - 12:38patka-x.jpgOmiljeni novosadski pankeri, bend ?Pekinška patka?, polusatnom svirkom u klubu ?Route 66? vratili su se na muzičku scenu, zajedno sa prepoznatljivim zvukom i hitovima s prelaza iz sedamdesetih u osamdesete godine. Ulazilo se na spisak, po pozivu, pa je probrano društvo od oko 300 prijatelja i fanova svih generacija učinilo atmosferu intimnijom, ali ništa manje pankerskom.- Nadam se da ne zvučimo loše posle 27 godina - upitao je publiku frontmen Nenad Čonkić Čonta, prve dve pesme. Umesto odgovora dobio je ovacije i nastavak koncerta dobio je na žestini.- Ranije sam na svirkama govorio kako su uvek šminkeri odvajali najbolje ribe. Ali se sve promenilo kad smo se mi pojvali, tada su shvatili da su pankeri najbolji tipovi - podsetio je Čonta, sada u ?odelu? univerzitetskog profesora u Kanadi.Praćen postavom sa albuma ?Plitka poezija?, gitaristom Sretenom Kovačevićem Sreletom, basistom Borisom Oslovčanom i bubnjarem šitalom Purijem Cilom, Čonta je energično, kao nekad, otpevao i hitove ?Biti ružan pametan i mlad?, ?Ori ori?, a pre ?Kontracepcije? nije propustio priliku da podseti da je ta pesma prilog borbi protiv side, inače nastala mnogo pre nego je bolest otkrivena. Nekadašnja ?himna? i hit žurki u godinama koje su usledile, ?Bolje da nosim kratku kosu?, izazvala je pravo oduševljenje.- Sve je večeras odlično zato što sam čula pesme koji nisam verovala da ću ikada čuti uživo - rekla je vidno raspoložena Maja i kroz smeh dodala da joj je ?Pekinška patka? omiljeni ?demo bend?.- Čonta je super, trudio se, skakao kao pravi panker posle 27 godina - primećuje Boban, ali dodaje da ga to ne čudi jer je čuo da se posebno priprema za nastup na ?Egzitu?.U publici su za Čontu i prijatelje vatreno navijale i ?kolege? iz bendova ?Ritam nereda?, ?Ateist rep?, ?Obojeni program?, ?2 minuta mržnje? i ?Generacije bez budućnosti?.Svirka se završila bez bisa, iako je publika nekoliko minuta aplaudirala i zviždala tražeći još. Sledeći nastup ?Pekinške patke?, u istoj postavci, zakazan je za poslednje veče ?Egzita?, pre legendarnih ?Sex Pistolsa?, a Čonta i bend najavljuju dobru svirku.- Biće žestoko, to je sigurno i trudićemo se da ostavimo odličan utisak. Koncert ne može da bude onako divlji i buntovan kao pre 27 godina, ali biće dobar - poručio je Čonta.http://www.blic.co.yu/vojvodina.php?id=48637

Link to comment
jel da da? :-)
ma pali bre! posle mene da krivis sto si dala 50? za "mlako", "nista posebno", "da nije bilo predgrupe..." :lol:ako volis (ili si volela) the b52's, lepo ces se provesti, nadjuskati, videti da moze jos uvek da se dobro peva i izgleda i sa punih 6 banki... ako ne, kupi si h?agen dazs za sve pare.
Link to comment
ma pali bre! posle mene da krivis sto si dala 50? za "mlako", "nista posebno", "da nije bilo predgrupe..." :lol:
cuti, makar za ove madams ne moz se kaze da su premrsave ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...