Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

BEOGRAD, 28. maja 2008. (Beta) - Jedni od rodonacelnika panka u Jugoslaviji, grupa "Pekinska panka", ponovo se posle 27 godina okupila u originalnoj postavi za nastup 13. jula na glavnoj pozornici festivala "Egzit" (Exit) u njihovom rodnom Novom Sadu."Najvecem jugoslovenskom pank bendu, prethodnici novog talasa i najuticajnijem novosadskom bendu ciji se po citavom svetu rasuti clanovi posle toliko godina okupljaju i pruzaju nam jedinstvenu priliku da ih cujemo uzivo, mozemo reci jos samo - dobro dosli na 'Egzit', dobro dosli kuci", saopstio je danas "Egzit".bolje da nosim kratku kosu :whistle:

Link to comment

u subotu 14. juna u Central parku u NJuci na letnjoj pozornici besplatan koncert Vampire Weekendako neko ide nek se prijavi.

Edited by 3opge
Link to comment

have you heard the news... adam & eve were joos.DCBandCassie.jpgnow, i have a special personal message for someone called [petra?] from croatia... i met her friend in paris and he asked me to dedicate this song to her tonight... this is called i'm getting back into getting back into you... al kad cassie i david zapevaju tennessee, ko johnny & june, jebes mi sve.

Link to comment

Koji su majstori ona Kbo. U zivotu nisam video nesto jadnije - 'pesma za studente... ajdmo ruke gore... sirtaki.... forever punk.... a carobne spike izmedju pesama su bazirane na nekom OK humoru iz 7th heaven

Link to comment
Ne prezirem ni Kejva, ni organizatore, ni Arenu. Naprosto me je sramota zbog toga što će takav izvođač i takav bend nastupati u polupraznom prostoru. Nisam želeo da zvučim sarkastično, ali sam ovih dana saznao veliki broj jezivih informacija o koncertnoj sceni u Srbiji, a slaba prodaja Kejva je jedna od njih. Problem je u tome što su koncertni promoteri ove godine preterali načisto. Green fest, Exit, Julio Iglesias, Mark Knopfler...Slayer, John Fogerty...pa dalje: Legacy festival, Castle festival...Adria rock...Ian Brown...Police...ma mrzi me dalje i da nabrajam. Slejer je prodao 260 ulaznica. Adria - otkazan, prevara. Slejer danas otkazan. Fogerti otkazan. Kestl će biti skraćen na tri dana, ili otkazan. Legasi festival nije isplatio muziku, i izvesno nestaje sa scene, zajedno sa metal svirkama srednje klase - promoteri u svetu, za razliku od Srbije, pričaju jedni sa drugima. Razlozi za sve izvesniji krah srpske koncertne scene su mnogostruki, ali je svakako glavni taj da su se promoteri, poneseni uspehom 2007. godine polakomili, rascepkali scenu, bukirali previše a onda počeli da uništavaju jedni druge podmetanjima, cinkarenjima i drugim metodama.Publika je, naravno, osetila da se nešto dešava, i okrenula se starom dobrom metodu za miniranje promotera: kupovini karata poslednjeg dana...Prevarant se tako spreči da mazne pare, ali je kolateralna šteta i pošten organizator, koji izgubi živce čekajući publiku i saseče troškove otkazivanjem svirke. Posedujem i informaciju o tome koliko je karata do sada prodato za "Police". Neću je podeliti sa vama jer mi ne biste poverovali.
na zalost, vaseduva ima dobre informacije ili se obojica snabdevamo u istoj kafani, sto nema sanse. da, sve je pucanje ovih dana. mislio sam da je ovo moje sa go4 presedan, ali nema veze. evo, ni ovaj brown nije prosao 200 karata, slayer otkazani, police karte idu katastrofa, kejvov promoter pusta buvu da je otislo preko 18k karata (totalno nerealno, mada, sta je pa ovde realno?), a bice da tom informacijom pokusava da namakne jos hiljadu-dve da makar isplati svoje troskove i ostane na nuli. ok, sustinski me za vecinu njih zabole levo jajce jer gro istih pare navatava od politickih partija, citaj finansijera istih, tako da niko ne gubi svoju lovu, a budzeti su tu da se prazne. ipak, tesko da prija ovakva situacija, cak ni meni, da se nadovezem na indyjevo iskenjavanje od pre neki dan. sto rece jedan od organizatora jednog od vecih koncerata ovih dana danas na kahvi: "ne treba nikad vise nista raditi u junu u beogradu". tuzno, ali istinito.
Link to comment
bas cudno za slejer, buduci da je tiket kostao bijedne dveipotisuce...kolko su bili stounsi, seca li se neko?
6500, mozda i jace.
Link to comment
nikakve posebno, sem da ukazem na razlog sto je prso slejer.nisi skuzio?
nisam. jbg, sleyer je prso jer je isti dan ovaj mamlaz iz policije. ubij me ako bih ikada procenio da je to ista publika, ali previse se nakotilo autsajdera, ovih sto slusaju i vole sve sto vole mladi.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...