Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

Mais non, mais non, to se odnosi na moje kenjkanje o nekim Rusima na koje su svi svrsavali a meni bili malo "onako". Messer Chups, ima negde dole.

Link to comment
Sta, stvarno bilo lose? Nista, ostavljam vince na ladjenje, da te tesim :)
stavi, samo ti stavi... taman ce za mesec dana lepo da se o'ladi (belo, nadam se)ako nemas nista protiv, ja bih radije tamo, na caipiri?e. cool.gif
Uh, ti ces proci ko i Voja. Mozda bude samo vise sveta.
nije bilo lose, ni poluprazno, ni mlako... (a predgrupa jeste bila blagi ocaj, zato je valjda sala i pocela kasno da se puni.)ja zaboravih da te update-ujem. b52s_04.jpg
Link to comment

samo jos da prijavim da sam u nedelju videla grindermana i da je bad mozda u pravu: postoji velika sansa da je nick cave zapravo bozanstvo u ljudskom oblicju...sorry, slike nemam - aparat i dalje crknut.

Link to comment
samo jos da prijavim da sam u nedelju videla grindermana i da je bad mozda u pravu: postoji velika sansa da je nick cave zapravo bozanstvo u ljudskom oblicju...sorry, slike nemam - aparat i dalje crknut.
Gde je to bilo? Daj malo detaljnije! :)
Link to comment

Na Werchteru, to je festival u Belgiji.Preklopili su mi se sa Raconteurs, pa sam videla samo drugu polovinu svirke. Plej liste ionako nikad ne pamtim, pa tu ne mogu da dam nikakve detalje. :)Bio je jako raspolozen (but then, izgleda da je on uvek raspolozen :)), i atmosfera je bila stvarno super. Puno uzvracete ljubavi :) Ceo stejdz je u ogromnom satoru pa je bio mrak u 5 popodne, totalno lud osecaj.Kaze: -Are you feelin alright?? Yeah!!!...Are you feeling alriiiiight??? Yeeeeah!!!...I always wanted to do this...Now put your hands in the air!! Now put them down!! Oh, fuck me...:D(Raconteurs su isto jako jako dobri.)

Link to comment
Na Werchteru, to je festival u Belgiji.Preklopili su mi se sa Raconteurs, pa sam videla samo drugu polovinu svirke. Plej liste ionako nikad ne pamtim, pa tu ne mogu da dam nikakve detalje. :)Bio je jako raspolozen (but then, izgleda da je on uvek raspolozen :)), i atmosfera je bila stvarno super. Puno uzvracete ljubavi :) Ceo stejdz je u ogromnom satoru pa je bio mrak u 5 popodne, totalno lud osecaj.Kaze: -Are you feelin alright?? Yeah!!!...Are you feeling alriiiiight??? Yeeeeah!!!...I always wanted to do this...Now put your hands in the air!! Now put them down!! Oh, fuck me...:D(Raconteurs su isto jako jako dobri.)
Hehe, upravo slusam The Raconteurs! (koji idiot je pravio raspored i preklopio Kejva i Rakonturse? :blink: )Nisam ni mislio da mi pricas te detalje kao sto je setlista, vec upravo to: atmosferu, dozivljaj, kako ti je bilo, itd. Hvala!
Link to comment

O da, sad je i official!! Preneto sa dinosaurjr.com/ :DINOSAUR JR ON TOUR: July 10, 2008 DoornroosjeNijmegen, HollandSOLD OUT!July 11, 2008 MelkwegAmsterdam, Hollandaanvang: 21:00 uur open: 20:00 uur toegang: ? 17,00 + lidmJuly 12, 2008 Cactus Festival @ Minne-Water-ParkBrugge, BelgiumClick Here for tickets.July 20, 2008 Pitchfork Music FestivalChicago, ILTickets $30 day/ $65 Weekend PassSept 5, 2008 Jelen Plvo Live @ TasmajdanBelgrade, Serbia2 day music festival.Sept 21, 2008 ATP Festival NYC 2008@ Kutchers Country ResortCatskills, NYCurated by My Bloody Valentine. Buy Tickets Here.

Link to comment
Green Beat festival -29 i 30. avgustNa festivalu Green Beat, koji se održava 29. i 30. avgusta na terenima KK Partizan na Kalemegdanu, nastupiće Asian Dub Foundation, Goldi, Sandi Rivera, DJ Saša, Satoši Tomi, Stiv Lauler i Kelis!Američka r'n'b pevačica Kelis koja je 2006. trebalo da održi koncert na EXIT festivalu ali je u poslednji trenutak otkazala celu evropsku turneju, nastupiće 30. avgusta na Kalemgdanu u okviru Green Beat festivala.Kelis Rodžer-Džons rođena je 1979. u Njujorku, njen otac je sa Jamajke, a majka je Portorikanka. Kelis je počela da peva u crkvenom horu, a kao tinejdžerka je svirala klavir, violinu i saksofon, piše "Blic".
ADF po n-ti put međ Srbima! :thumbsup:
Link to comment

Za vikend gledao Obojeni program i moram da priznam da sam prijatno iznenadjen. Dobro usvirani i set lista u okviru koje sviraju prakticno cela prva dva albuma. Koncert preko dva sata, odlican provod za subotu uvece.

Link to comment

Jedan potpuno "nevazan i besmislen" koncert ce biti za 2 dana u Areni. Nepoznati muzicar ruznog glasa i lose svirane gitare, bez melodije i specificnog glasa, pokusace da zabavi ono malo ljudi koji ce se prevariti da dodju u Arenu. Dakle... rec je o vec pominjanom Leni Kravicu... Onima koji idu zelim lep provod...

Link to comment
Jedan potpuno "nevazan i besmislen" koncert ce biti za 2 dana u Areni. Nepoznati muzicar ruznog glasa i lose svirane gitare, bez melodije i specificnog glasa, pokusace da zabavi ono malo ljudi koji ce se prevariti da dodju u Arenu. Dakle... rec je o vec pominjanom Leni Kravicu... Onima koji idu zelim lep provod...
Nigde nista o tome????
Link to comment
Nigde nista o tome????
Pa posebnu temu mozda i ne zasluzuje, ali zato najavu koncerta imas ovde.Vrata "Arene" se otvaraju u 18 časova, a karte se još mogu nabaviti po ceni od 2.000 do 3.500 dinara na svim prodajnim mestima Bilet servisa, Eventima i kol-centra "Beogradske arene".Vidimo se tamo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...