Jump to content
IGNORED

koncerti


אַף אֶחָד

Recommended Posts

sad još samo da priznate koji je od vas dvojice poveo kolo... :lol:
ja. nadam se da tebi kao iskusnoj kolovotkinji nije smetalo sto sam te gazio po prstima svakih par koraka. tako se u mom grgurevcu snajkama daje na znanje da bi posle mogli i u zikino.
Link to comment
ja. nadam se da tebi kao iskusnoj kolovotkinji nije smetalo sto sam te gazio po prstima svakih par koraka. tako se u mom grgurevcu snajkama daje na znanje da bi posle mogli i u zikino.
taman posla, šta koj kurac da mi smeta, ja u kolo uvek i svuda, rode!
Link to comment
taman posla, šta koj kurac da mi smeta, ja u kolo uvek i svuda, rode!
e, tako te volim, a ne da mi siljas udate i trudne zene za autogram ;)
Link to comment

WoO & Izvanredni Bob koncerti :6001355.jpg03.06. - Galerija Kontekst ( Kapetan Misina 6a, Beograd ) - 21h WoO : electric guitar, devices and electronicsBoB : electronics5991215.jpg12.06. - Kulturni Centar REX ( Jevrejska 16, Beograd ) - 20:30hTupperwearAfg-anWoO & Incredible BobUlaz : 200 dinara--------------------Tupperwear (Klitekture records)Intenzitet, nemir i hipnoza definishu Tupperwear, trio sa kanarskih ostrva koji pored stalne igre sa razlicitim extremnim stilovima savremene elektronske muzike organizuju dva medjunarodna festivala na Tenerifima. U 2007. debituju na techno minimal etiketi Klitekture sa albumom Beton Insel i singlom Kleen.www. colectivodrone. orgwww. myspace. com/tupperwearmusicafg-an (Antenna records)Ponekad noise, ponekad tishina, nekad elektronika, nekad elektro-akustichna muzika, a nekad ni jedno ni drugo; svaki nastup je drugaciji. Mozda najbolja definicija afga-ana je nikakva definicija, chak ni ova. Ove godine ochekuje se afg-anov debi na UK etiketi Antenna Records gde izdaju The Telescopes i F?xa.www. colectivodrone. orgwww. myspace. com/kurajicawww. myspace. com/gafmusic

Link to comment

pazi, cena karte nije za moj trenutni budzet, a svira dva koncerta u isto vece sa nekim Ozi muzicarima. to mi malo smrdi na tezgicu. takodje i sto na sajtu stoje fotke Wande od pre 40 godina.doduse, kaze ortak koji je gledao prosle godine na istoku Australije da je i dalje super...

Link to comment
pazi, cena karte nije za moj trenutni budzet, a svira dva koncerta u isto vece sa nekim Ozi muzicarima. to mi malo smrdi na tezgicu. takodje i sto na sajtu stoje fotke Wande od pre 40 godina.doduse, kaze ortak koji je gledao prosle godine na istoku Australije da je i dalje super...
jebajga, to je vonda, kraljica, mora da bude skupa karta. sto se lokalnih muzikanata tice - koga briga? svirace njene hitove, onda ce da peva i bice milion % d-o-b-r-o!!
Link to comment
Najava sa drugog foruma:07.06.2008., 21:00h, Sava Centar, 800.00 din Tiger Lillies
:Hail: au, sto volem ove ludake. preporucujem.p.s. jel bio neko na Hazmat Modine u Zagrebu, 4. maja??
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...