Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

cinjenica da beovoz ide prazan izmedju vuka i novom beograda je tek za posmatranje.
Jeste, ali ne za putnike nego za Djilasa. Jer od Vuka do Novog Beograda idu jos- busevi 65 i 74, te tramvaj 7, i to na svakih 10 minuta, i ne iz podzemlja, pa se jos ukrstaju sa ostalim linijama prevoza pa mozes i da presednes kad ti bude odgovaralo.
Link to comment
Znam gomilu ljudi koji imaju direktnu liniju(tramvaj,autobus) do posla i brze stizu nego kada bi presedali na Beovoz.Treba se dovuci do stanice na Buvljaku,sacekati voz pa onda ponovo cekati autobus ili tramvaj.Nije to bas tako jednostavno kao sto mislis.
apsolutno netačno.BG:voz - em je brže, em komotnije.
Link to comment

u pet sati popodne, od pančevca do karađorđevog parka vozom se stigne za 7 minuta, busom za pola sata.ali voz bezobrazno izostaje kad god im se ćefi, podjednako su nepouzdani kao i kad se to zvalo beovoz. <_<

Link to comment

Beovoz je bio do te mere nepouzdan da nikome nije padalo na pamet da se vozi njime ako bas ne mora. Sada ti vozovi pripadaju gradu, a firma se zove "BG voz" koju je ubica drveca ozbiljno najahao i sada vozovi idu OK. Ipak, poverenje putnika se tesko ponovo stice: ako neki voz ide na, tipa, 45 minuta i jednostavno se ne pojavi, putnik tom trasom vise nikada nece ici osim ako se stvari ne promene iz korena.Ali mozda je bolje da ne prosipam pamet suvise, ipak je Gazza sa svojih 10 voznji godisnje najveci forumski autoritet za GSP smile.gif

Link to comment
u pet sati popodne, od pančevca do karađorđevog parka vozom se stigne za 7 minuta, busom za pola sata.
jeste, ali meni je ipak preveliko cimanje presedanje na pančevcu tamo&nazad, jedino ako bih znao da je apsolutno neprohodno u gradu u slučaju demonstracija ili tako nečega, inače se ne isplati
Link to comment

e, jebiga sad, nikad ne izostaje. važi, čim ti tako kažeš mora da je tačno, a to što se par puta nije pojavio dok sam ga čekala, bez ikakvog obaveštenja, to sam samo ja verovatno preterala sa smešnim cigarama. :isuse:inače cimanje je i meni, odem jedino ako sam blizu mosta tačno u vreme kada znam da treba da krene ka vuku. i onda kad me ispale osećam se baš onako, lepo. mirno i staloženo <_<

Edited by funk soul sister
Link to comment
Ali mozda je bolje da ne prosipam pamet suvise, ipak je Gazza sa svojih 10 voznji godisnje najveci forumski autoritet za GSP smile.gif
kad mi budemo imali kola, Gazzu će da vozi šofer pa ćemo opet da izvisimo
Link to comment
evo:glabaj mi kobas moj stočni.
pofastaj safaladu. a da si fini dobio bi smeshnu cigaretu da se osvezis, usahli patuljce. ovako samo safalada. bez senfa. Edited by gazza1
Link to comment
e, jebiga sad, nikad ne izostaje. važi, čim ti tako kažeš mora da je tačno, a to što se par puta nije pojavio dok sam ga čekala, bez ikakvog obaveštenja, to sam samo ja verovatno preterala sa smešnim cigarama. :isuse:
2x dnevno ga koristim, pa možda i znam ponešto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...