Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

gdes to čuo?ako može neki telefon, zatrebaće
Išao pre dve nedelje, 'teo da čekam linijski kombi tamo kod stanice ispod mosta, a drugar mi rekao "idi kod Dunav stanice i vijaj taksije sa PA tablama"... Nemam nikake telefone, ali koštalo me 300 kinti (bilo nas troje u autu + taksista), neko veliko auto, nije bilo guranja, može pljuga, nisu narodnjaci na radiju, nije smarao taksara usput... Imao je tablu negog udruženja, al' nisam obraćao pažnju na naziv...
Link to comment

e jbga a bas sam hteo da pohvalim moje dve jucerasnje voznje GSP-om. cist bus, neki ekrani unutra, narod placa karte, nema zastoja u gradu i tako. kad ono life hazard.

Link to comment

jel su svi živi ?Sad će odjednom da se digne frka kako je to bilo moguće, pa inspekcije redovno rade svoj posao, nismo mi krivi, niko nije kriv, pravila se poštuju, ali su zastarela ...

Link to comment

pitanje je u kom su mu momentu otkazale kocnice, ali od pozeske na dole ni ne moze da uhvati neki preveliki zalet, pogotovu sto od pocetka pozeske ima jedno pet semafora. medjutim, da nije udario u crkvu... preturio bi se pri skretanju garantovano, ili uleteo u one kuce ispod.

Link to comment

Dobro je što ima 95% pravoslavaca i crkava na svakom ćošku, da je na ovom mestu bio park bez ograde, bus bi sa sve putnicima završio u jezeru... :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...