Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

2 minutes ago, Tihajeza said:

Iskeno nisam.

Nikad nisam videla kontrolu u vozilu. Zato nikad nisam ni poslala nijedan sms.

Tjah

Link to comment
8 hours ago, Tihajeza said:

Iskeno nisam.

Nikad nisam videla kontrolu u vozilu. Zato nikad nisam ni poslala nijedan sms.

Bogme ima kontrole sve vise i vise. Pokazes poruku, oni nesto kratko gledaju (verovatno kad istice) i to je to.

 

Video sam u nekim busevima na prednjim vratima uredjaje za kupovinu karata, ne znam tacno o cemu se radi al kapiram da je to mozda opcija za ove bez srpskog broja.

Link to comment

@reg

 

Je li ta 78 bila u pokretu kad joj se tocak odvalio ili prilikom popravke ispao nekako ? Ako je u Bulevaru oslobodjenja pa to je ono malo parce od banjicke pijace do raskrsnice kod SC Banjica. 
Ti autobusi koje su dovlacili sa kojekakvih otpada su bili jeza i pre, ali se ne secam da je bilo ovako cega.

 

Jasna zena.

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:

@reg

 

Je li ta 78 bila u pokretu kad joj se tocak odvalio ili prilikom popravke ispao nekako ? Ako je u Bulevaru oslobodjenja pa to je ono malo parce od banjicke pijace do raskrsnice kod SC Banjica. 
Ti autobusi koje su dovlacili sa kojekakvih otpada su bili jeza i pre, ali se ne secam da je bilo ovako cega.

 

Jasna zena.

 

Kud ti ode... Kakva Banjica. Bilo je kod Karađorđevog parka, blizu Slavije.

Da, autobus je bio na dužnosti, kretao se, a žene su bile slučajni prolaznici.

Link to comment
20 minutes ago, Tihajeza said:

 

Kud ti ode... Kakva Banjica. Bilo je kod Karađorđevog parka, blizu Slavije.

Da, autobus je bio na dužnosti, kretao se, a žene su bile slučajni prolaznici.


Ja sam mislila da 78 ide od okretnice tramvaja na Banjici ka Zemunu pored Radovog stadiona? Sigurno sam ga pomesala sa nekim od tih sedamdesetica jer neka od njih prolazi tuda.

 

Ako je tako kao sto kazes, a sigurno jeste onda 78 ide delom trasom 47/48 od Banjice ka Slaviji pa kao 83

ka Zemunu.

 

Zrela sam sa obnovim brojeve linija GSP.

 

Edit:

 

https://www.gsp.rs/linija.aspx?id=78

 

Pomesah je sa 94, ona vozi pored VMA.

 

 

Edited by Moonwalker
Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:

 

Zrela sam sa obnovim brojeve linija GSP.

 

Ja radije sedim kod kuce i ne idem nigde nego da obnavljam GSP. Tek kad budem morala opet cu da pochnem da ulazim u te rapsade koji nisu ni za prevoz stoke.

  • +1 1
Link to comment

još su se ona dva pavijana sprdala na račun ove nesreće juče u razgibavanju, zar taj bus nije bio samo 3 godine star kako sam negde čuo ili pročitao, mada kada vidimo ove skandale sa avionima koji potresaju boeing, čijim avionima otpadaju delovi u letu, možda novo nije uvek i bolje u današnje vreme :think:

Link to comment
22 minutes ago, Mel said:

 

Ja radije sedim kod kuce i ne idem nigde nego da obnavljam GSP. Tek kad budem morala opet cu da pochnem da ulazim u te rapsade koji nisu ni za prevoz stoke.


Ne dolazim cesto, zapravo ispada retko, sto se da i zakljuciti iz mesanja brojeva. Nekada sam GSP, ukljucujuci i raspade koristila poprilicno pa mi ni neke “egzoticne” linije nisu bile nepoznate.  Trebalo bi da obnovim. Nikad se ne zna kad moze da zatreba.

Link to comment

Moj poznanik ima hobi da putuje prevozom po gradu.

 

Ja ne znam kako bih izdržao, i ovo malo kad idem izjedaju me ljudski pogledi. Stalno pomislim da imam slinu.

Edited by Milošica
Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:


Ne dolazim cesto, zapravo ispada retko, sto se da i zakljuciti iz mesanja brojeva. Nekada sam GSP, ukljucujuci i raspade koristila poprilicno pa mi ni neke “egzoticne” linije nisu bile nepoznate.  Trebalo bi da obnovim. Nikad se ne zna kad moze da zatreba.

 

Koristila sam i ja, na momente prevoz chak nije bio ni losh, ali sad su ziva poruka SNSa narodu da je obichna stoka i to neka jeftina jer skuplja grla ne bi vozio u nechemu shto se regularno raspada i pali po drumu.

Znachi kao neke smo ovce i krave, ali sa shapom i slinavkom, eto to je poruka.

  • +1 1
Link to comment

Ja uspevam da izbegnem guzve, ne smeta mi ni sto nema grejanja zimi a mogu, uglavnom, da izdrzim i vrucinu leti. Jedino sto stvarno pizdim je nedostatak amortizera, bubrezi mi otpadaju svaki put kad se vozim :D 

Link to comment
10 minutes ago, Shan Jan said:

Ja uspevam da izbegnem guzve, ne smeta mi ni sto nema grejanja zimi a mogu, uglavnom, da izdrzim i vrucinu leti. Jedino sto stvarno pizdim je nedostatak amortizera, bubrezi mi otpadaju svaki put kad se vozim :D 

 

Ti si Afrikanac, za tebe je bilo kakva Evropa premija pa nisi relevanatan.

  • Haha 1
Link to comment

Realno, da vidim vas da sedite izmedju 2 bocvanske sa svojim crnackim dupetima u tojotinom minibusu pravljenom za japance :D 

 

Inace dok sam se prvu godinu vozio time, bio sam jedini ne-crnac koji je to koristio. Nije bilo ni kineza, ni indusa, ni mesanaca, samo jedan ludi srbin. 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ja se vozim više nego ranije (od preseljenja na Bež. Kosu), otprilike 10-15 puta mesečno, uglavnom uveče. Ako idem danju gledam da izbegnem najveće gužve. Utisak mi je da je svaki meni dostupan prevoz na NBG (65, 72, 74, 75, 82) znatno bolji/brži od 26ice.

 

Što se tiče ove vesti koju je postovao đorđe geprat i sličnih vesti (kako će možda privatnici krenuti da voze linije 100, 300, 400 i sl), deluju kao da su iz neke paralelne realnosti gde privatnici nisu krenuli da preuzimaju dvocifrene linije. Krajem decembra desilo mi se da sam uveče čekao 74orku i da su tri 74orke samo nestale sa aplikacije, ne pojavivši se na stanicama. Kada sam pisao GSPu uputili su me na Sekretarijat pošto to nije njihova linija. Imajući u vidu ove nove zone i tendecije gradskih vlasti ne bi me čudilo da sve osim tramvaja, trolejbusa i 24orke završi kod privatnika.

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...