Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ne vozim se svakodnevno, niti imam neke duge relacije, cak mogu da uglavnom izbegnem spic.

Kontrolu nisam videla ne pamtim, makar na ovim mojim trasama. Tako da uopste ne saljem te poruke za kartu. Posebno kad se vozim tri stanice.

 

  • +1 2
Link to comment
On 19. 3. 2024. at 19:32, Stela said:

Neka kosta kao u Becu ako bude taj nivo.

 

Lolz, dnevna u Beču je 5.80€, nedeljna 17.10€. Godišnja je 365€, što mu dođe ojha jeftinije nego nadoknada za "markicu" od preduzeća, a o nivou nema potrebe da pišemo.

Link to comment

Šapić ne vidi odgovornost za slučaj otpalog točka, da li bi bilo fer da se sankcioniše sekretar za javni

saobraćaj, nije on menjao točak, Beograd je metropola gde se svaki dan desi neko sranje, onda ne bi niko bio na funkciji duže od jednog dana, prevoz je takav kakav jeste, šta da se radi...

Link to comment
21 hours ago, zorglub said:

Godišnja je 365€, što mu dođe ojha jeftinije nego nadoknada za "markicu" od preduzeća

Kako jeftinije (ako govorimo o bgd naknadi za markicu, koja je 2200 rsd mesečno, dakle cca 220 eur godišnje)?

Link to comment

ja samo da kažem da radije koristim voz. naprosto, mučno mije da bivam u autobusu više od pola sata. relacija gepratova . pilota petrovića ima 20 - 22 stanice zavisno od trase. ako moram busom, promenim 2 -3 čisto da se ne ucrvljam u jednom.

 

inače, nemam neke veće primedbe na kvalitet autobusa. više me muče suputniici. pre neki dan sam ušao u 40 (vozio bus umesto trole) neki baš drndavi ikarbus. izašao sam posle dve stanice i sačekao gasni.

 

trole i češki tramvaji su krš.

Link to comment
1 hour ago, jezovuk said:

Kako jeftinije (ako govorimo o bgd naknadi za markicu, koja je 2200 rsd mesečno, dakle cca 220 eur godišnje)?

 

Možda u odnosu na prosečne zarade u Beču i sam kvalitet prevoza?

Link to comment
16 hours ago, jezovuk said:

Kako jeftinije (ako govorimo o bgd naknadi za markicu, koja je 2200 rsd mesečno

 

14 hours ago, reg said:

Možda u odnosu na prosečne zarade u Beču i sam kvalitet prevoza?

 

Meni je prevoz 4.5kRSD?

Link to comment

Meni ide 2200. Sad pogledah cene po zonama, 2.2k su pojedinačno zona A i zona B, 3.3k je kombo A+B. Nemoj da kažeš računovodstvu :D

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Paul Gompitz said:

Jel valja moovit aplikacija za Beograd ili ima nesto bolje?

Valja brate za ceo jebeni svet. Ja je koristim i u Srbiji i gde god putujem. Najbolji app ikada.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...